Založ si blog

Boris Kollár zvoláva koaličné strany? Oni to stále nepochopili, že je koniec vlády Igora Matoviča? Strana Za ľudí sa viac určite nezúčastní ničoho čo zvolá Boris Kollár

Igor Matovič a Boris Kollár si musia uvedomiť, že je koniec ich vlády.

Väčšina poslancov strany Za ľudí sa určite postaví za pána Tomáša Valášeka a nebude chcieť mať nič viac spoločné ani s Igorom Matovičom, ani s Borisom Kollárom, ktorý mal navyše v minulosti blízke vzťahy s najhoršími zločincami ( napr. Ondrejčák, Steinhübel).

Vláde Igora Matoviča je koniec.

Obrovské poďakovanie patrí pánovi Tomášovi Valášekovi, ktorý svojími principiálnymi postojmi započal procesy, ktoré budú viesť k ukončeniu nočnej mory väčšiny občanov Slovenskej republiky, ktorú predstavoval Igor Matovič na poste predesedu vlády.

Ďakujem pán Tomáš Valášek, a ja osobne Vás považujem za hrdinu Slovenskej republiky.

Ján Benčík ako tretí poslanec z klubu Za ľudí po Miroslavovi Kollárovi a Tomášovi Valášekovi, verejne žiada bezpodmienečný odchod Igora Matoviča z postu predsedu vlády.

Dnes alebo v najbližších dňoch postoj pánov Miroslava Kollára, Tomáša Valášeka a Jána Benčíka určite podporí aj väčšina z ďalších 9 členov klubu Za ľudí.

Další 9 členovia klubu Za ľudí sú:

Marek Hattas, Tomáš Lehotský, Viera Leščáková, Andrea Letanovská, Vladimíra Marcinková, Alexandra Pivková, Juraj Šeliga, Miriam Šuteková a Jana Žitňanská.

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

nemecko, tornádo

Východ Slovenska zasiahlo tornádo. Napáchalo škody

22.04.2021 15:50, aktualizované: 16:14

Atmosférický vír poškodil tri rodinné domy.

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333649x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie