Založ si blog

Skončiť vo vláde a to bezpodmienečne musí aj „štvorlístok“ najvernejších Igora Matoviča. A to, Roman Mikulec, Jaroslav Naď, Marek Krajčí a Eduard Heger

Igor Matovič skončil. To je definitívne.

Ale spolu s ním musí skončiť minimálne „štvorlístok “ jeho najvernejších, ktorí ho vehementne vo všetkom podporovali a nesú rovnakú zodpovednosť ako Igor Matovič za katastrofálne činy, ktoré napáchala vláda Igora Matoviča.

Na týchto štyroch (Jaroslav Naď, Roman Mikulec, Marek Krajčí a Eduard Heger), sa nesmie zabúdať, a musí k nim byť vyvodená zodpovednosť rovnako ako k Igorovi Matovičovi.

Ako absolútny nonsens považujem myšlienku, že Igora Matoviča by mal na poste predesedu vlády nahradiť Eduard Heger. Pokiaľ niekto toto čo i len zvažuje, tak to je neskutočná drzosť. Eduard Heger je typologicky podobný Marekovi Krajčímu. A keď má byť Eduard Heger predsedom vlády, tak to je takmer to isté ako keby bol predsedom vlády Marek Krajčí.

Pokiaľ to v koalícii myslia s rekonštrukciou vlády vážne tak by týchto 5 postov (predseda vlády, minister vnútra, minister obrany, minister financií, minister zdravotníctva) mali obsadiť odborníkmi bez straníckej príslušnosti.

Pokiaľ na tých 5 postov chcú dať znova niekoho z Oľano, tak to bude rovnaká neschopnosť a katastrofa ako predviedli Igor Matovič, Roman Mikulec, Jaroslav Naď, Eduard Heger a Marek Krajčí.

Oľano po tej katastrofe čo za posledný rok predviedli nemajú viac absolútne žiadne právo obsadzovať týchto 5 postov.

Ak má obsadiť Oľano týchto 5 postov, tak to nech sú radšej predčasné parlamentné voľby v čo najskoršom možnom termíne.

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333616x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie