Založ si blog

Oľano a Sme rodina sú choré strany založené na bizarnom kulte „osobnosti“ ich obskúrnych vodcov Igora Matoviča a Borisa Kollára

Oľano a Sme rodina majú 70 zo 150 poslancov v súčasnej Národnej rade Slovenskej republiky. 70 zo 150 poslancov je 46,7% poslancov v NR SR.

Oľano a Sme rodina sú dve choré strany pripomínajúce bizarné sekty s obskúrnymi vodcami Igorom Matovičom a Borisom Kollárom, ktoré sa spojili a dnes tieto dve strany Oľano a Sme rodina vládnu na Slovensku. Oni nemajú normálne štruktúry ako normálne demokratické strany v demokratických parlamentných republikách. Oni sú založené výlučne na bizarnom kulte „osobnosti“ Igora Matoviča a Borisa Kollára. Oľano bez Igora Matoviča a Sme rodina bez Borisa Kollára veľmi rýchlo prestanú fungovať a zaniknú.

Oľano a Sme rodina nefungujú ako demokratické politické strany. Oľano a Sme rodina fungujú ako bizarné sekty, ktorých členovia sú ako sfanatizovaní a plne oddaní svojim vodcom Igorovi Matovičovi a Borisovi Kollárovi a presne tak sa aj v parlamente prejavujú poslanci Oľano a Sme rodina. Poslušne odmávajú a odhlasujú všetko čo im ich vodcovia Igor Matovič a Boris Kollár rozkážu, dokonca sú schopní prísť do parlamentu nakazení nebezpečnou nákazlivou chorobou a tam hlasovať spoza natiahnutej maliarskej fólie. To už je extrém. Toto už pripomína nebezpečný sektársky fanatizmus.

Malo by sa preveriť, že či sa fungovanie strán Oľano a Sme rodina zlučuje so zásadami fungovania demokratických strán v demokratickej parlamentnej republike, ktorou je aj Slovenská republika.

Fungovanie chorých strán Oľano a Sme rodina, ktoré fungujú bez štruktúr (krajské, okresné, oblastné) príznačných pre demokratické politické strany a fungujú len na základe nejakého bizarného kultu „osobnosti “ Igora Matoviča a Borisa Kollára, teda moc demokraticky nevyznieva.

Takisto by sa malo preveriť, že či je v súlade zo zákonom, že u Igora Matoviča a Borisa Kollára končí väčšina z príspevkov pre politické strany, ktoré dostávajú Oľano a Sme rodina. Tu už ide o desiatky miliónov €, ktoré boli takto pravdepodobne spreneverené na iný účel ako boli určené. Vačky Igora Matoviča a Borisa Kollára, nie sú to isté ako činnosť politických strán.

Choré strany Oľano a Sme rodina, fungujúce na nejakých prazvláštnych sektárskych princípoch a sú založené na bizarnom kulte „osobnosti “ ich obskúrnych vodcov Igora Matoviča a Borisa Kollára, sú to najhoršie čo sa kedy dostalo do NR SR.

Je až desivé, že kto nám tu momentálne na Slovensku vládne a ako to momentálne na Slovensku funguje. O to viac oceňujem postoj pánov Tomáša Valášeka a Miroslava Kollára, ktorí doposiaľ ako jedinní 2 z 95 koaličných poslancov dokázali vystúpiť z takejto koalície pod hlavným vedením Igora Matoviča a Borisa Kollára.

Slovenská republika a občania Slovenskej republiky si nezaslúžia aby im vládli dve choré strany ako Oľano a Sme rodina, pripomínajúce dve sekty založené na bizarnom kulte „osobnosti “ Igora Matoviča a Borisa Kollára.

Toto nie je v poriadku a je čo najskôr treba zjednať nápravu, zúčastniť sa referenda o predčasných voľbách a hlasovať v referende za predčasné voľby.

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

nemecko, tornádo

Východ Slovenska zasiahlo tornádo. Napáchalo škody

22.04.2021 15:50

V košickej kotline v obci Ploské, v časti Ortáše, sa vo štvrtok vyskytlo tornádo.

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333631x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie