Založ si blog

Predajca vodky Heger predsedom vlády??? Letničiarsky baptista Heger sprosto klame o bezvládí v prípade okamžitej Matovičovej demisie. A takýto neschopný, diletantský politik ako Heger, chce byť predsedom vlády? Oni tam v tej Matovičovej koalícii už asi načisto zošaleli!

Eduard Heger v minulosti vyše 10 rokov pracoval ako predajca vodky a kombinoval to s prácou pre uskupenie letničiarskych baptistov, kde dostal funkciu člena vodcovského tímu. Takýmito aktivitami sa Heger živil predtým ako sa stal poslancom a dostal od Matoviča funkciu ministra financií v Matovičovej vláde. To bola teda kvalifikácia na post ministra financií? Predajca vodky a člen vodcovského tímu uskupenia letničiarskych baptistov! A teraz má byť dokonca povýšený na predsedu vlády? Oni tam v tej Matovičovej koalícii už asi načisto zošaleli!

Heger je absolútne nekompetentný a neschopný minister financií. Tú funkciu ministra dostal od Matoviča len kvôli tomu, že je dlhoročný oddaný poskok toho nepríčetného psychopata Matoviča. Heger absolútne nemá schopnosti na ministerský post a už vôbec nie na post predsedu vlády!!! Hegerove schopnosti stačia zhruba na to čo robil pred vstupom do politiky, keď pracoval ako predajca vodky a člen vodcovského tímu uskupenia letničiarskych baptistov.

V týchto dňoch začal Heger nehanebne sprosto klamať, že Matovič nemôže okamžite podať demisiu, lebo by podľa Hegera nastalo bezvládie. Ale to je len sprosté klamstvo, lebo nič také by nenastalo, keďže po Matovičovej demisii, by Matovičova vláda dostala poverenie na vládnutie v demisii do doby, kým by nebola vymenovaná nová vláda.

A Heger si dovolí sprosto klamať o nejakom bezvládí!

Heger sa tento týždeň rozkrikoval, že je nezodpovedné, že niektorí ministri Matovičovej vlády podali demisie.

Ale Heger si v jeho jednoduchosti asi neuvedomil, že k demisii ich vyzval jeho šéf Matovič!

A Heger sa bude sprosto rozkrikovať o nezodpovednosti ministrov za to, že podali demisie a pritom tí ministri len plnili podmienky striktne dané tým nepríčetným psychopatom Matovičom! Podľa týchto Hegerových vyjadrení môžete zhodnotiť úroveň Hegerovej „inteligencie“ a „logiky“! A z tohto neschopného, nekompetentného politika, predajcu vodky, člena vodcovského tímu uskupenia letničiarskych baptistov a Matovičovho dlhoročného oddaného poskoka Eduarda Hegera niekto chce spraviť predsedu vlády? Však to je absolútne šialenstvo!!!

Igor Matovič je učebnicový príklad nebezpečného psychopata a sociopata.

Toto je verejná morálna obžaloba celého blízkeho, aj vzdialenejšieho okolia Igora Matoviča, ktoré ho ešte stále podporuje a tým ho udržiava v jeho pokrivenom vnímaní reality. Všetci tí ktorí podporujú Matoviča sú dnes viac toxickí a predstavujú pre našu spoločnosť oveľa väčšie nebezpečenstvo, ako terajší ešte stále člen vlády Matovič. Všetci tí, ktorí ešte stále podporujú Matoviča a chcú ho udržať v nejakej funkcii vo vláde, teraz páchajú najväčšiu škodu celému Slovensku.

(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333627x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie