Založ si blog

Zuzana Čaputová si „umyla ruky“. Zuzana Čaputová sa vyplašila, že by sa mohla stať stredobodom konfliktu tej šialenej štvorkoalície, tak čo najrýchlejšie menovala rovnakú koalíciu s kozmetickou zmenou po výmene Heger-Matovič

Prezidentka Zuzana Čaputová sa vyplašila, tak čo najskôr menovala rovnakú koalíciu. Nechcela byť stredobodom konfliktu tých šialencov z tej obskúrnej štvorkoalície.

Nechcela to byť ona, kto sa bude vysporiadavať s tým nepríčetným psychopatom Matovičom. Ona členkou tej Matovičovej vlády nikdy nebola.

Skúsim rozobrať stratégiu Zuzany Čaputovej. Ona chcela byť čo najmenej účastná konfliktov tých šialencov z tej štvorkoalície, tak si dala za cieľ, že všetko čo urobí v tom konflikte tých šialencov, bude to, že dopomôže k zosadeniu Matoviča z postu predsedu vlády.

A to sa tento týždeň podarilo. Igor Matovič už nie je predsedom vlády. Aj keď žiaľ Zuzana Čaputová kvôli tomu musela Igora Matoviča vymenovať za podpredsedu vlády a ministra financií.

A tu sa vrátim k tomu ako si Zuzana Čaputová umyla ruky a ako sa naplnila jej stratégia. Zuzana Čaputová môže teraz povedať, že svojou troškou dopomohla k zosadeniu Matoviča z postu predsedu vlády a keď sa v tej štvorkoalícii budú chcieť definitívne zbaviť z vlády toho nepríčetného psychopata Matoviča, tak to môžu kedykoľvek relatívne rýchlo spraviť a bude im na to stačiť dohoda s Hegerom a Hegerov podpis na papieri, ktorým Matoviča odvolá. Keď bol Matovič ešte predsedom vlády, tak to také jednoduché nemali.

Ako príklad ako to môžu spraviť uvediem odvolanie Mareka Krajčího z postu ministra zdravotníctva. Tam SaS a Za ľudí použili stratégiu zatlačenia a Krajčí ako minister zdravotníctva skončil.

Teraz im stačí vyčkať, kým sa nájde vhodná príležitosť na podobné zatlačenie aj pri dnes už „ministrovi“ Matovičovi.

Pri odvolávaní Krajčího sa tým spúšťačom stali kartóny s tými Sputnikmi.

Kartóny so Sputnikmi. S tými Sputnikmi sa na Slovensku dodnes neočkuje, tie Sputniky čoskoro pravdepodobne expirujú v skladoch v Šarišských Michaľanoch, a možno tam už aj expirovali. Jediné načo tá vakcína Sputnik bola na Slovensku doteraz použitá, bolo to, že to testovali na myšiach, potkanoch a morčatách. (Foto: TASR)

Ja som Zuzanu Čaputovú vyzýval, aby Matoviča nemenovala za ministra financií, ale Zuzana Čaputová sa rozhodla inak. Ale od Zuzany Čaputovej sa ani nedá očakávať nejaká snaha zapájať sa do politického procesu. Za tie dva roky čo je prezidentkou sme predsa všetci videli, že ona poňala funkciu prezidentky ako ceremoniálnu funkciu a Zuzana Čaputová chce plniť len formálne elementárne akty, ktoré jej ukladá ústava. Čo sa týka politického procesu, tomu sa Zuzana Čaputová vyhýba a v politickom procese nerobí takmer nič. Ale je to jej rozhodnutie, že funkciu prezidentky chce vykonávať takto. Mňa posobenie Zuzany Čaputovej doteraz nejak nevyrušovalo. Pri Zuzane Čaputovej ma vyrušil až akt menovania Matoviča za ministra financií, po tom všetkom čo za posledný rok napáchal. Pred rokom keď ho menovala za predsedu vlády to bola iná situácia. Tam ešte neboli tie skúsenosti s tým čo Matovič napáchal za posledný rok vo funkcii predsedu vlády.

(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube, Facebook)

Matovič je nespochybniteľný mafián! Za mafiánov sú považované kriminálne elementy, ktoré používajú mafiánske praktiky! A presne to je Matovič – mafián.

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej firmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom

A teraz tohto mafiána Matoviča posadili na štátnu kasu SR do funkcie ministra financií!

Je to šialené! Toto nie je normálne, čo sa na Slovensku momentálne deje!

Mafián Matovič vo funkcii ministra financií? To je to isté ako keby bol ministrom financií napríklad niekto ako Jozef Majský!

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

nemecko, tornádo

Východ Slovenska zasiahlo tornádo. Napáchalo škody

22.04.2021 15:50

V košickej kotline v obci Ploské, v časti Ortáše, sa vo štvrtok vyskytlo tornádo.

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333640x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie