Založ si blog

Kedy Matovič uhradí vyše 1 miliardu € škody, ktorú spôsobil nezmyselnými celoplošnými testovaniami?

Tie nezmyselné celoplošné testovania už stáli vyše jednej miliardy €! Nezmyselné celoplošné testovania nerobí žiadna iná krajina na svete! Robí sa to len na Slovensku a len preto, že to vymysleli a nátlakom nariadili nepríčetný psychopat Matovič a jeho poskokovia! Matovič a jeho poskokovia nesú plnú a nespochybniteľnú zodpovednosť za každé jedno € škody, ktoré bolo Slovenskej republike tými nezmyselnými celoplošnými testovaniami spôsobené!

Nezmyselné celoplošné testovania nepriniesli žiadne výsledky a len spôsobili obrovské škody na zdraví občanov SR, lebo na tých testovaniach sa nakazili mnohí občania SR, keď tam stáli natlačení v radoch a striedali sa tam na rovnakom mieste, pred nejakým okienkom, kde im vrážali špajchle do nosa! Pred začatím tých nezmyselných celoplošných testovaní bolo na Slovensku v októbri 2020 menej ako 50 obetí na koronavírus. Dnes v marci 2021 má Slovensko vyše 10 000 tisíc obetí na koronavírus!

Smrť vyše 10 000 občanov SR a škodu vyše 1 miliardy € priamo spôsobil nepríčetný psychopat Matovič, za pomoci všetkých jeho poskokov vo vláde a parlamente, Matovič z jeho bývalého postu predsedu vlády nátlakom tieto nezmyselné celoplošné testovania nariadil!

Škoda spôsobená týmto šialenstvom psychopaticky narušeného indivídua Matoviča presahuje 1 miliardu €.

Kto a kedy túto škodu nahradí!!!

Túto škodu 1 miliardy € by mal jednoznačne uhradiť Matovič a všetci jeho poskokovia, ktorí ho v tých šialenstvách a pri páchaní závažných trestných činov podporovali!!! Každému jednému Matovičmu poskokovi musí byť zosobnená alikvotná miera zodpovednosti na Matovičových šialenstvách a trestných činoch a každý jeden z Matovičových poskokov bude musieť uhradiť aj časť spôsobenej škody, ktorá mu bude priznaná. Po páde vlády týchto šialencov a psychopatov sa bude každému jednému Matovičovmu poskokovi zosobnovať miera zodpovednosti na škode napáchanej tou ich vládou!

Okamžite, ešte dnes by mal byť zabavený všetok majetok Pavlíny Matovičovej plniacej úlohu bieleho koňa Igora Matoviča!

A z tohto zhabaného majetku Matovičovcov, by po jeho predaji, mala byť aspoň z časti uhradená škoda zo škody 1 miliardy €, ktorú Matovič spôsobil nezmyselnými celoplošnými testovaniami.

Matovič by mal byť okamžite zadržaný za zneužitie právomoci verejného činiteľa a spôsobenie škody Slovenskej republike v obrovskom rozsahu, v miliardách €. Matovič by mal byť okamžite daný do kolúznej väzby a mal by byť za jeho trestné činy, zo spôsobenou škodou obrovského rozsahu v miliardach €, odsúdený minimálne na 20 rokov väzenia!!!

Gang štyroch masových vrahov. Igor Matovič-Boris Kollár-Richard Sulík-Veronika Remišová

Na Slovensku k dnešnému dňu zomrelo vyše 10 000 ľudí kvôli koronavírusu! Drvivá väčšina z nich zomrela kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády. To Matovičova vláda nesie plnú zodpovednosť za ich smrť! 

Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík a Veronika Remišová sú ako predsedovia 4 koaličných strán Matovičovej vlády podpisaní úplne pod všetkým čo táto Matovičova vláda svojimi rozhodnutiami za posledný rok spáchala a nesú za to absolútne plnú zodpovednosť!

Keď nevedia zvládať funkcie vo vláde, tak prečo sa do tej vlády tak tlačili?!

Táto vláda Igora Matoviča musí čo najskôr bezpodmienečne skončiť!

Tu ide o životy občanov Slovenskej republiky!

Najhoršie na tom je to, že už nič nevráti život nevinným ľuďom, ktorých tisíce zomreli len kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády!

TO ČO SA POSLEDNÝ ROK DIALO NA SLOVENSKU ZA MATOVIČEJ VLÁDY JE ABSOLÚTNA TRAGÉDIA S FATALNÝMI NÁSLEDKAMI!

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Matovič je nespochybniteľný mafián! Za mafiánov sú považované kriminálne elementy, ktoré používajú mafiánske praktiky! A presne to je Matovič – mafián.

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej fircmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom

Igor Matovič a Boris Kollár sa smejú a niečo vykrikujú z okna. Na Slovensku už zomrelo vyše 10 000 ľudí kvôli koronavírusu a drvivá väčšina z nich zomrela kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády. To Matovičova vláda nesie zodpovednosť za ich smrť! A Igor Matovič a Boris Kollár sa v okne smejú a arogantne niečo vykrikujú! Z čoho sa týto dvaja po zodpovednosti za smrť tisícov ľudí ešte smejú? Toto presahuje všetky medze únosnosti! (Foto – TASR)
Rehotajúci sa Eduard Heger na úrade vlády. Na Slovensku kvôli katastrofálnym rozhodnutiam tej ich vlády už zomrelo na koronavírus vyše 10 000 občanov SR! Z čoho sa tí psychopati a šialenci na úrade vlády tak rehocú??? Na Slovensku k dnešnému dňu zomrelo vyše 10 000 ľudí kvôli koronavírusu! Drvivá väčšina z nich zomrela kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády. To Matovičova vláda nesie plnú zodpovednosť za ich smrť! (Foto: YouTube)

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333628x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie