Založ si blog

Matovič nechal doviezť nepreverenú šaržu vakcíny Sputnik! Ten šialenec Matovič sa v nejakom psychopatickom delíriu, z hodiny na hodinu, rozhodol poslať vojenské lietadlá do Moskvy po vakcínu Sputnik a podpísal zmluvy na dovoz nepreverenej šarže vakcíny Sputnik! Ten šialenec Matovič tým spôsobil škodu v desiatkach miliónov €, ktorá bude musieť byť zaplatená zo štátneho rozpočtu SR!

Ten nepríčetný psychopat Matovič musí okamžite skončiť vo všetkých funkciách vo vláde SR, kde je momentálne podpredsedom vlády a ministrom financií!

Ten šialenec Matovič spôsobuje stále a stále ďalšiu škodu SR !

Ako može vo vláde sedieť nepríčetný psychopat, ktorý sa len tak z ničoho nič, z hodiny na hodinu, rozhodne poslať vojenské lietadlá pre nejakú nepreverenú šaržu nejakej vakcíny, ktorá je tým pádom nepoužiteľná! Takéto akcie nepríčetného psychopata Matoviča stoja SR desiatky miliónov €!

Šarže vakcíny Sputnik, dovezené na Slovensko, nie sú identické s vakcínou, ktorej výsledky skúmania boli publikované v anglickom odbornom časopise. Médiá o tom informoval Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL).  Znamená to, že vakcíny, skladované v Šariškých Michaľanoch nemajú rovnaké parametre a charakteristiky.

Zabudnite, že sa s tou šaržou vakcíny Sputnik, ktorej nákup nariadil šialenec Matovič, bude niekedy na Slovensku očkovať! Sputnik sa vyrába vo viacerých verziách a vyrába sa vo viacerých fabrikách. Keďže to nie je tá vedecky preskúmaná šarža Sputnika, tak tá na Slovensko dovezená šarža Sputnika nedostane príslušné povolenia od EÚ a ŠÚKL a tým pádom je nepoužiteľná, lebo bez potrebných povolení si to na Slovensku nikto nikdy nedovolí použiť a tých „Matovičových dvestotisíc Sputnikov“ expiruje tam v skladoch v Šarišských Michaľanoch a ešte sa to bude draho likvidovať ako nebezpečný biologický odpad! Presne tak ako to v minulosti dopadlo aj s vakcínami proti prasacej chrípke!

Takéto nákupy sa nemôžu robiť na základe rozhodnutí nepríčetného psychopata Matoviča, ktorý sa v nejakom psychopatickom delíriu rozhodne posielať vojenské lietadlá po nejakú vakcínu!

Takéto nakupy sa musia robiť po dôkladnej priprave a analýze tímu odborníkov, aby bola istota, že keď sa niečo draho nakúpi, tak to bude možné hneď aj použiť a neexpiruje to niekde v skladoch!

Ja vyzývam celú tu ich vládu, aby sa uzniesli na tom, že Matovič musí byť okamžite odvolaný z postu podpredsedu vlády a ministra financií!

Netreba zabúdať ani na to, že Matovič spôsobil aj ďalšie škody Slovenskej republike, napríklad škodu vyše 1 miliardy €, ktoré boli vynaložené na tie nezmyselné celoplošné testovania, ktoré nepriniesli žiadne výsledky a len spôsobili obrovské škody, lebo na tých testovaniach sa nakazili mnohí občania SR, keď tam stáli natlačení v radoch a striedali sa tam na rovnakom mieste, pred nejakým okienkom, kde im vrážali špajchle do nosa.

Žiaden politik nie je dôležitejší ako Slovenská republika!!! Ani Matovič!!! A keď Matovič spôsobil Slovenskej republike škodu presahujúcu 1 miliardu €, tak musí bezpodmienečne okamžite skončiť vo všetkých funkciách vo vláde a musí byť odovzdaný na trestné stíhanie orgánom činným v trestnom konaní!!!

(Foto: TASR, František Iván)
(Foto: YouTube, Facebook)
(Foto: YouTube)

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

nemecko, tornádo

Východ Slovenska zasiahlo tornádo. Napáchalo škody

22.04.2021 15:50, aktualizované: 16:14

Atmosférický vír poškodil tri rodinné domy.

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333650x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie