Založ si blog

Zbavia sa Matoviča z vlády úplne už v máji? Bude pokračovať „kríza“ tých šialencov a psychopatov z tej ich vlády aj druhým dejstvom?

Tá „kríza“ tej šialenej štvorkoalície skončila výmenou Heger-Matovič.

Teraz je otázka, že či to bolo len prvé dejstvo a bude nasledovať druhé dejstvo, alebo budú tak sprostí v tej ich vláde, že toho Matoviča nechajú na poste ministra financií viac ako 1-2 mesiace.

Píšem to preto, lebo keď sa pozrieme na priebeh tej ich „krízy“ tak Sulík, Remišová, Heger a Kolíková sa tam v prezidentskom paláci striedali ako keby tam chodili k Zuzane Čaputovej na hodiny klavíru. Otázka je, že či si tam u prezidentky dohodli už aj nejaké druhé dejstvo tej „krízy“.

Pokiaľ to bolo ešte len prvé dejstvo, tak v tom prípade v tom prvom dejstve bolo ich cieľom zbaviť Matoviča postu predsedu vlády. A to sa im podarilo. Museli ale kvôli tomu Matoviča nechať vo vláde ako ministra financií.

A teraz je otázka? Nechajú Matoviča ministrom financií alebo vyčkajú 1-2 mesiace a v máji alebo júni sa Matovič zbavia z vlády úplne?

Zbaviť sa z vlády Matoviča ako ministra je oveľa jednoduchšie ako zbaviť sa z vlády Matoviča ako predsedu vlády.

Po tej výmene Matovič-Heger sa zmenila v tej ich vláde len jedna vec. Keď sa niekedy rozhodnú zbaviť toho nepríčetného psychopata Matoviča budú to mať jednoduchšie. Stačí keď ho Heger odvolá a Matovič je z vlády von.

Nebudú to mať už také komplikované ako keď bol Matovič predsedom vlády, keď pre vyhodenie nepríčetného psychopata Matoviča z postu preesedu vlády bola nutná demisia kompletne celej vlády.

Čím skôr tá štvorkoalícia toho nepríčetného psychopata Matoviča úplne vyhodí z vlády, tým lepšie pre nich.

Pri akejkoľvek účasti Matoviča v tej ich vláde sa referenda zúčastní minimálne 60-70 % oprávnených voličov.

Ak v tej ich vláde pomýšľajú na svoje fungovanie aj po referende o predčasných voľbách, a chcú mať aspoň nejakú minimálnu šancu, že referenda o predčasných voľbách sa zúčastní menej ako 50% oprávnených voličov, tak sa musia toho nepríčetného psychopata Matoviča zbaviť z vlády už v máji, najneskôr v júni. Ak chcú mať šancu zostať vládnuť aj po referende, tak v čase referenda nemôže byť o Matovičovi vo vláde „ani vidu, ani slychu „.

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Matovič je nespochybniteľný mafián! Za mafiánov sú považované kriminálne elementy, ktoré používajú mafiánske praktiky! A presne to je Matovič – mafián.

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej fircmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

nemecko, tornádo

Východ Slovenska zasiahlo tornádo. Napáchalo škody

22.04.2021 15:50, aktualizované: 16:14

Atmosférický vír poškodil tri rodinné domy.

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333646x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie