Založ si blog

Matovič dnes hrubo porušil zákon, zneužil finančné prostriedky štátu a musí za to niesť zodpovednosť a byť okamžite odvolaný z postu ministra financií! Matovič ako minister financií bez poverenia vládou si dnes svojvoľne, len tak odletel vládnym špeciálom do Ruska na stretnutie s nejakým riaditeľom firmy vyrábajúcej vakcíny

Matovič ako minister financií bez akéhokoľvek právneho nároku si dnes svojvoľne, len tak odletel vládnym špeciálom do Ruska na stretnutie s nejakým riaditeľom firmy vyrábajúcej vakcíny.

Toto je hrubé zneužitie právomoci verejného činiteľa a hrubé zneužitie finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu na neoprávnený, nezákonný let Matoviča vládným špeciálom do Ruska. Matovič dnes spáchal rovnaký trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa, ako by spáchala napríklad Natália Milanová, keby zneužila vládny špeciál a bez poverenia vlády, by si len tak odletela napríklad na Maledivy, s tým, že sa tam chce stretnúť napríklad s nejakým riaditeľom nejakého divadla na Maledivách. Pokiaľ neviete kto je Natália Milanová, tak tu uvediem, že je to jedna z ministeriek tej ich vlády, tak ako aj Matovič je momentálne jedným z ministrov tej ich vlády.

Matovič ako minister financií bez exaktného poverenia vlády nemá absolútne žiadne právo používať vládne lietadlá na nejaké lety, ktoré si ten šialenec Matovič, len tak zmyslí. Zákonné postupy sa musia dodržiavať, navyše keď je niekto členom vlády! Žiaden minister si nemôže dovoliť takto hrubo porušovať zákon! Ani Matovič! A preto musí byť Matovič ešte dnes alebo najneskôr zajtra odvolaný z postu ministra financií! Po tomto hrubom porušení zákona Matovičom, musí Matovič bezpodmienečne skončiť vo všetkých funkciách vo vláde, kde momentálne zastáva post podpredsedu a ministra financií!

Navyše vakcinácia je v kompetencii ministerstva zdravotníctva a nie v kompetencii ministerstva financií.

Viacerí ministri vyhlásili, že nemali tušenia o lete ministra financií Matoviča vládnym lietadlom do Ruska. Tým je jasne dokázané, že vláda nepoverila ministra financií Matoviča letom do Ruska. Tým Matovič hrubo porušil zákon, a skôr či neskôr sa bude musieť zodpovedať pred orgánmi činným v trestnom konaní, aj za toto dnešné hrubé porušenie zákona. Matovič bude musieť zaplatiť aj všetky finančné náklady vynaložené na tento vládou neschválený a tým neoprávnený Matovičov let vládnym špeciálom.

Ako si ten šialenec Matovič predstavuje riadenie štátu?

Čo si ten obskúrny psychopat Matovič myslí, že neoprávnené, nezákonne, finančne drahé použitie vládnych lietadiel ministrom financií je to isté ako si cvaknúť lístok za pár € na kolotoč v lunaparku alebo čo?

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Matovič je nespochybniteľný mafián! Za mafiánov sú považované kriminálne elementy, ktoré používajú mafiánske praktiky! A presne to je Matovič – mafián.

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej fircmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom
(Foto: TASR)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396488x
Priemerná čítanosť článkov: 3277x

Autor blogu

Kategórie