Založ si blog

Matovič dnes hrubo porušil zákon, zneužil finančné prostriedky štátu a musí za to niesť zodpovednosť a byť okamžite odvolaný z postu ministra financií! Matovič ako minister financií bez poverenia vládou si dnes svojvoľne, len tak odletel vládnym špeciálom do Ruska na stretnutie s nejakým riaditeľom firmy vyrábajúcej vakcíny

Matovič ako minister financií bez akéhokoľvek právneho nároku si dnes svojvoľne, len tak odletel vládnym špeciálom do Ruska na stretnutie s nejakým riaditeľom firmy vyrábajúcej vakcíny.

Toto je hrubé zneužitie právomoci verejného činiteľa a hrubé zneužitie finančných prostriedkov zo štátneho rozpočtu na neoprávnený, nezákonný let Matoviča vládným špeciálom do Ruska. Matovič dnes spáchal rovnaký trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa, ako by spáchala napríklad Natália Milanová, keby zneužila vládny špeciál a bez poverenia vlády, by si len tak odletela napríklad na Maledivy, s tým, že sa tam chce stretnúť napríklad s nejakým riaditeľom nejakého divadla na Maledivách. Pokiaľ neviete kto je Natália Milanová, tak tu uvediem, že je to jedna z ministeriek tej ich vlády, tak ako aj Matovič je momentálne jedným z ministrov tej ich vlády.

Matovič ako minister financií bez exaktného poverenia vlády nemá absolútne žiadne právo používať vládne lietadlá na nejaké lety, ktoré si ten šialenec Matovič, len tak zmyslí. Zákonné postupy sa musia dodržiavať, navyše keď je niekto členom vlády! Žiaden minister si nemôže dovoliť takto hrubo porušovať zákon! Ani Matovič! A preto musí byť Matovič ešte dnes alebo najneskôr zajtra odvolaný z postu ministra financií! Po tomto hrubom porušení zákona Matovičom, musí Matovič bezpodmienečne skončiť vo všetkých funkciách vo vláde, kde momentálne zastáva post podpredsedu a ministra financií!

Navyše vakcinácia je v kompetencii ministerstva zdravotníctva a nie v kompetencii ministerstva financií.

Viacerí ministri vyhlásili, že nemali tušenia o lete ministra financií Matoviča vládnym lietadlom do Ruska. Tým je jasne dokázané, že vláda nepoverila ministra financií Matoviča letom do Ruska. Tým Matovič hrubo porušil zákon, a skôr či neskôr sa bude musieť zodpovedať pred orgánmi činným v trestnom konaní, aj za toto dnešné hrubé porušenie zákona. Matovič bude musieť zaplatiť aj všetky finančné náklady vynaložené na tento vládou neschválený a tým neoprávnený Matovičov let vládnym špeciálom.

Ako si ten šialenec Matovič predstavuje riadenie štátu?

Čo si ten obskúrny psychopat Matovič myslí, že neoprávnené, nezákonne, finančne drahé použitie vládnych lietadiel ministrom financií je to isté ako si cvaknúť lístok za pár € na kolotoč v lunaparku alebo čo?

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Matovič je nespochybniteľný mafián! Za mafiánov sú považované kriminálne elementy, ktoré používajú mafiánske praktiky! A presne to je Matovič – mafián.

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej fircmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom
(Foto: TASR)

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

vrbetice výbuch česko

NATO vyjadrilo plnú solidaritu s Českou republikou

22.04.2021 12:04

Organizácia NATO vyjadrila hlboké znepokojenie nad destabilizačnými akciami, ktoré Rusko podľa nej naďalej uskutočňuje v euroatlantickom priestore.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333604x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie