Založ si blog

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti. To tí šialenci z tej ich štvorkoalície Matoviča „odmenili“ postom ministra financií za to, že spôsobil Slovenskej republike obrovskú škodu v miliardách €???

To tí šialenci z tej ich štvorkoalície Matoviča „odmenili“ postom ministra financií za to, že spôsobil Slovenskej republike obrovskú škodu v miliardách €???

Matovič a jeho poskokovia nesú plnú a nespochybniteľnú zodpovednosť za každé jedno € škody, ktoré bolo Slovenskej republike tými nezmyselnými celoplošnými testovaniami spôsobené!

Nepríčetnému psychopatovi Matovičovi muselo byť vyhovené, lebo inak by sa asi dostal do psychopatického delíria a začal by sa tam hádzať o zem, trieskať hlavou o stenu alebo niečo podobné, tak šialenci z tej ich štvorkoalície, spravili Matoviča ministrom financií! Hanba, šialenstvo a absolútny psychopatizmus na úrade vlády! To takto má fungovať civilizovaný štát v roku 2021???

Žiaden politik nie je dôležitejší ako Slovenská republika!!! A keď Matovič spôsobil Slovenskej republike škodu presahujúcu 1 miliardu €, tak musí bezpodmienečne okamžite skončiť vo všetkých funkciách vo vláde a musí byť odovzdaný na trestné stíhanie orgánom činným v trestnom konaní!!!

Matovič by mal byť okamžite zadržaný za zneužitie právomoci verejného činiteľa a spôsobenie škody Slovenskej republike v obrovskom rozsahu, v miliardách €. Matovič by mal byť okamžite daný do kolúznej väzby a mal by byť za jeho trestné činy, zo spôsobenou škodou obrovského rozsahu v miliardach €, odsúdený minimálne na 20 rokov väzenia!!!

Gang masových vrahov. Igor Matovič-Boris Kollár-Richard Sulík-Veronika Remišová a ich poskoci vo vláde a parlamente.

Na Slovensku k dnešnému dňu zomrelo vyše 10 000 ľudí kvôli koronavírusu! Drvivá väčšina z nich zomrela kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády. To Matovičova vláda nesie plnú zodpovednosť za ich smrť! Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík a Veronika Remišová sú ako predsedovia 4 koaličných strán Matovičovej vlády podpisaní úplne pod všetkým čo táto Matovičova vláda svojimi rozhodnutiami za posledný rok spáchala a nesú za to absolútne plnú zodpovednosť!

Tie nezmyselné celoplošné testovania už stáli vyše jednej miliardy €! Nezmyselné celoplošné testovania nerobí žiadna iná krajina na svete! Robí sa to len na Slovensku a len preto, že to vymysleli a nátlakom nariadili nepríčetný psychopat Matovič a jeho poskokovia! 

Nezmyselné celoplošné testovania nepriniesli žiadne výsledky a len spôsobili obrovské škody na zdraví občanov SR, lebo na tých testovaniach sa nakazili mnohí občania SR, keď tam stáli natlačení v radoch a striedali sa tam na rovnakom mieste, pred nejakým okienkom, kde im vrážali špajchle do nosa! Pred začatím tých nezmyselných celoplošných testovaní bolo na Slovensku v októbri 2020 menej ako 50 obetí na koronavírus. Dnes v marci 2021 má Slovensko vyše 10 000 tisíc obetí na koronavírus!

Smrť vyše 10 000 občanov SR a škodu vyše 1 miliardy € priamo spôsobil nepríčetný psychopat Matovič, za pomoci všetkých jeho poskokov vo vláde a parlamente, Matovič z jeho bývalého postu predsedu vlády nátlakom tieto nezmyselné celoplošné testovania nariadil!

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

(Foto: TASR)
(Foto: YouTube)

Kolíková deklasovala Matoviča. Druhýkrát v priebehu dvoch mesiacov

11.05.2021

Kolíková po tom všetkom čo napáchala, naďalej zostáva ministerkou spravodlivosti. Týmto len Matovič s Hegerom potvrdili, že sú absolútne nekompetentní a nespôsobilí blázni, psychopati a šialenci, ktorí nedokážu v tej ich vláde ani len odvolať Kolíkovú, po tom všetkom čo napáchala a ktorej torzo poslaneckého klubu Za ľudí disponuje v parlamente už len 10 poslancami. [...]

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

rusko, streľba

Na škole v ruskej Kazani sa strieľalo, hlásia zranených

11.05.2021 09:38

Jedného zo strelcov sa podarilo zadržať. Medzi zranenými nie sú deti.

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 122
Celková čítanosť: 396547x
Priemerná čítanosť článkov: 3250x

Autor blogu

Kategórie