Založ si blog

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti. To tí šialenci z tej ich štvorkoalície Matoviča „odmenili“ postom ministra financií za to, že spôsobil Slovenskej republike obrovskú škodu v miliardách €???

To tí šialenci z tej ich štvorkoalície Matoviča „odmenili“ postom ministra financií za to, že spôsobil Slovenskej republike obrovskú škodu v miliardách €???

Matovič a jeho poskokovia nesú plnú a nespochybniteľnú zodpovednosť za každé jedno € škody, ktoré bolo Slovenskej republike tými nezmyselnými celoplošnými testovaniami spôsobené!

Nepríčetnému psychopatovi Matovičovi muselo byť vyhovené, lebo inak by sa asi dostal do psychopatického delíria a začal by sa tam hádzať o zem, trieskať hlavou o stenu alebo niečo podobné, tak šialenci z tej ich štvorkoalície, spravili Matoviča ministrom financií! Hanba, šialenstvo a absolútny psychopatizmus na úrade vlády! To takto má fungovať civilizovaný štát v roku 2021???

Žiaden politik nie je dôležitejší ako Slovenská republika!!! A keď Matovič spôsobil Slovenskej republike škodu presahujúcu 1 miliardu €, tak musí bezpodmienečne okamžite skončiť vo všetkých funkciách vo vláde a musí byť odovzdaný na trestné stíhanie orgánom činným v trestnom konaní!!!

Matovič by mal byť okamžite zadržaný za zneužitie právomoci verejného činiteľa a spôsobenie škody Slovenskej republike v obrovskom rozsahu, v miliardách €. Matovič by mal byť okamžite daný do kolúznej väzby a mal by byť za jeho trestné činy, zo spôsobenou škodou obrovského rozsahu v miliardach €, odsúdený minimálne na 20 rokov väzenia!!!

Gang masových vrahov. Igor Matovič-Boris Kollár-Richard Sulík-Veronika Remišová a ich poskoci vo vláde a parlamente.

Na Slovensku k dnešnému dňu zomrelo vyše 10 000 ľudí kvôli koronavírusu! Drvivá väčšina z nich zomrela kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády. To Matovičova vláda nesie plnú zodpovednosť za ich smrť! Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík a Veronika Remišová sú ako predsedovia 4 koaličných strán Matovičovej vlády podpisaní úplne pod všetkým čo táto Matovičova vláda svojimi rozhodnutiami za posledný rok spáchala a nesú za to absolútne plnú zodpovednosť!

Tie nezmyselné celoplošné testovania už stáli vyše jednej miliardy €! Nezmyselné celoplošné testovania nerobí žiadna iná krajina na svete! Robí sa to len na Slovensku a len preto, že to vymysleli a nátlakom nariadili nepríčetný psychopat Matovič a jeho poskokovia! 

Nezmyselné celoplošné testovania nepriniesli žiadne výsledky a len spôsobili obrovské škody na zdraví občanov SR, lebo na tých testovaniach sa nakazili mnohí občania SR, keď tam stáli natlačení v radoch a striedali sa tam na rovnakom mieste, pred nejakým okienkom, kde im vrážali špajchle do nosa! Pred začatím tých nezmyselných celoplošných testovaní bolo na Slovensku v októbri 2020 menej ako 50 obetí na koronavírus. Dnes v marci 2021 má Slovensko vyše 10 000 tisíc obetí na koronavírus!

Smrť vyše 10 000 občanov SR a škodu vyše 1 miliardy € priamo spôsobil nepríčetný psychopat Matovič, za pomoci všetkých jeho poskokov vo vláde a parlamente, Matovič z jeho bývalého postu predsedu vlády nátlakom tieto nezmyselné celoplošné testovania nariadil!

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

(Foto: TASR)
(Foto: YouTube)

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Očkovanie Naďa Pfizerom vysvetľuje aj Lengvarský: Dokončila sa kampaň

22.04.2021 13:54

Očkovaním Naďa sa dokončila kampaň z decembra, tvrdí minister zdravotníctva. Prečo Pfizerom? Neviem, ja som to neorganizoval, dodal Lengvarský.

lekár doktor JIS nemocnica koronavírus lôžko

Počas druhej vlny pre nedostatok lôžok previezli 690 ľudí na pľúcnej ventilácii

22.04.2021 12:18, aktualizované: 12:24

Zvládnuť starostlivosť o pacientov s koronavírusom pomohla aj zahraničná spolupráca.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333619x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie