Založ si blog

Matovič musí zajtra bezpodmienečne skončiť vo všetkých funkciách vo vláde, kde momentálne zastáva funkciu podpredsedu vlády a ministra financií!

Po čo ten nepríčetný psychopat Matovič dnes vládnym špeciálom letel do Ruska do firmy Gamaleya, ktorá distribuuje tie Sputniky, keď Rusko pred dvoma dňami vypovedalo zmluvy o predaji Sputnikov a ešte žiada poslať naspäť aj to čo bolo pred mesiacom dovezené do Košíc a dnes to stojí v skladoch v Šarišských Michaľanoch? To bol zbytočný let stojaci veľa peňazí, navyše ten let nebol schválený vládou SR, ale bol len Matovičom oznamený Hegerovi.

Ten kontrakt na predaj Sputnikov je Ruskom už dva dni definitívne zrušený! Ministerstvo zdravotníctva sa už musí teraz obzerať po iných vakcínach, možno po tých, ktoré EÚ schválila, ale žiaľ šialenci Matovič a Krajčí milióny kusov tých schválených vakcín odmietli!

A Matovič už nie je predsedom vlády, nie je ani ministrom zdravotníctva, tak ten obskúrny psychopat Matovič nemá čo vládnymi špeciálmi lietať po Rusku do firiem, ktoré distribuujú nejaké vakcíny!

Matovič musí zajtra bezpodmienečne skončiť vo všetkých funkciách vo vláde, kde momentálne zastáva funkciu podpredsedu vlády a ministra financií!

Za zlyhanie očkovania Sputnikmi môže hlavne ten šialenec Matovič!

Načo ten šialenec Matovič posielal začiatkom marca vojenské lietadlá do Moskvy, bez toho aby boli zabezpečené všetky prípravné a schvaľovacie procesy tak, aby sa ihneď mohlo s tými Sputnikmi očkovať.

Načo bol dobrý let vojenských lietadiel do Moskvy po Sputniky začiatkom marca, keď dnes 6 týždňov potom, tie Sputniky ležia v skladoch v Šarišských Michaľanoch, bez toho aby boli použité na očkovanie a teraz sa to musí aj tak posielať naspäť do Ruska, potom čo Rusko zrušilo zmluvu na predaj tých Sputnikov.

Akékoľvek pokračovanie tej ich vlády z akoukoľvek účasťou toho nepríčetného psychopata Matoviča je absolútne neakceptovateľné a nepredstaviteľné.

Heger, Sulík a Remišová ak chcú pokračovať vo vládnutí, tak si teraz musia sadnúť za stôl a dohodnúť sa na čo najskoršom odvolaní Matoviča zo všetkých funkcií vo vláde, kde Matovič momentálne zastáva funkciu podpredsedu a ministra financií.

Ak Matoviča nemienia okamžite odvolať z vlády, tak to nech Heger, Sulík a Remišová celú tú vládu radšej rozpustia a nech sa radšej dohodnú na predčasných voľbách!

Pokračovať v tej ich vláde, ak bude jej členom nepríčetný šialený psychopat Matovič, nemá absolútne žiadny zmysel! Takto štát predsa fungovať nemôže! A Heger, Sulík a Remišová si to predsa musia uvedomiť!

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

(Foto: TASR)
(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

17.04.2021

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky: Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády. Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad [...]

Parazitujúce strany Sas a Za ľudí. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

17.04.2021

Parazitujúce strany SaS a Za ľudí vedia čo všetko Matovič za posledný rok napáchal a aj tak ho držia vo vláde. Tie nehanebné živly zo strán SaS a Za ľudí vidia len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek. Mne osobne, je neskutočne [...]

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

16.04.2021

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude [...]

nemecko, tornádo

Východ Slovenska zasiahlo tornádo. Napáchalo škody

22.04.2021 15:50, aktualizované: 16:14

Atmosférický vír poškodil tri rodinné domy.

Daniel Lipšic

Lipšic hlási konflikt záujmov až pri 24 prípadoch

22.04.2021 15:25

Lipšic sa ako advokát a obhajca zapojil do takmer všetkých väčších akcií Národnej kriminálnej agentúry.

Bielorusko Rusko armáda cvičenie

Rusko v piatok ukončí vojenské cvičenia pri hraniciach s Ukrajinou

22.04.2021 15:00

Vojenské cvičenie je považované za najväčšie od roku 2014, keď Rusko anektovalo ukrajinský Krymský polostrov.

Miroslav Fikar

Prezidentka odvolala z funkcie rektora STU Fikara

22.04.2021 14:12, aktualizované: 14:25

Proces odvolania a rozhodnutie Akademického senátu STU preverovalo pár mesiacov aj Ministerstvo školstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 333662x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie