Založ si blog

ŠÚKL a Zuzana Baťová už nerozhodujú o použití Sputnika!!! Sputnik je možné používať od 1. marca a rozhodol o tom bývalý minister z Oľano Krajčí!!! Je neuveriteľné, ako si besniaci psychopati z Oľano a fanatickí šialení Matovičovi poskoci dovoľujú vyhrážať sa Zuzane Baťovej!!! Oľano je sekta besniacich psychopatov a šialencov!!! Je katastrofou, že táto Matovičova sekta Oľano má dnes predsedu vlády a 7 ministrov!!!

K povoleniu Sputnikov sa vyjadril aj Rado Baťo keď uviedol toto:

„Podľa rozhodnutia ministra Krajčího je možné vakcínou Sputnik na Slovensku už mesiac očkovať. Keďže obišiel štandardný registračný proces, nemuseli čakať na žiadne posudky od EMA, ani od slovenského, ani od maďarského ŠUKL–u. Skutočný dôvod, prečo vakcíny kysnú v sklade, je iný. Krajčí a Matovič sú, samozrejme, zbabelí, aby za očkovanie neregistrovanou vakcínou prevzali osobnú zodpovednosť. Lebo to je iná káva ako šaškovať pred vojenským lietadlom. Potrebovali pečiatku od ŠÚKL, aby v prípade problémov mali na koho hodiť vinu,“ vyjadril sa Rado Baťo.

Povolenie na používanie Sputnikov, ktoré 1.marca vydal Krajčí z Oľano.

Štátny ústav na kontrolu liečiv a Zuzana Baťová robia len to, čo im ukladá zákon a robia a robili to tak pri každom jednom lieku, ktorý je na Slovensku registrovaný a ktorý sa na Slovensku používa!!! Pani Zuzana Baťová je odborne vzdelaná, čestne a odborne pracujúca žena na Štátnom úrade na kontrolu liečiv!!! A besniaci psychopati z Oľano a fanatickí šialení Matovičovi poskoci sa Zuzane Baťovej vyhrážajú na základe útokov ich šialeného psychopatického vodcu Matoviča na Zuzanu Baťovú! Oľano je sekta besniacich psychopatov a šialencov!!!

Matovičovi poskoci sa vyhrážajú Zuzane Baťovej! Nevhodné pre deti a slabšie povahy! Psychopati z Oľano besnejú!

Rado Baťo zverejnil ako sa psychopatickí poskoci zo strany Oľano, fanaticky slúžiaci Igorovi Matovičovi, vyhrážajú Zuzane Baťovej!

(Foto: Facebook Rada Baťa)

Pre besniacich psychopatov z Oľano: ŠÚKL a Zuzana Baťová už nerozhodujú o použití Sputnika!!! Sputnik je možné používať od 1. marca a rozhodol o tom bývalý minister z Oľano Krajčí!!! Je neuveriteľné, že fanatickí šialení Matovičovi poskoci z Oľano si dovoľujú vyhrážať sa Zuzane Baťovej!!! Oľano je sekta besniacich psychopatov a šialencov!!! Je katastrofou, že táto Matovičova sekta má dnes predsedu vlády a 7 ministrov!!!

(Foto: YouTube, Facebook)
Heger je Matovičov biely kôň! Obskúrny prapodivný farizejský sektár Heger plniaci úlohu prachsprostého Matovičovho bieleho koňa je dnes predsedom vlády! Heger ako predseda vlády je absolútna katastrofa! Sektársky farizej Heger sa v minulosti vyjadril takto: „Najlepší vianočný darček je fľaša vodky!“, vyjadril sa Heger
Fanatický sektár Heger predával vodku vo firme s Drobom. Heger je syn komunistického pohlavára pripravujúci prebudovanie slovenskej armády pre potreby NATO. Heger je verný poskok Igora Matoviča a Juraja Drobu.

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

rusko, streľba

Na škole v ruskej Kazani sa strieľalo, hlásia zranených

11.05.2021 09:38

Jedného zo strelcov sa podarilo zadržať. Medzi zranenými nie sú deti.

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396514x
Priemerná čítanosť článkov: 3277x

Autor blogu

Kategórie