Založ si blog

Matovičovo šialené pôsobenie vo vláde minulý týždeň vyústilo do Matovičových brutálnych urážok slovenských vedcov, diplomatov a inštitúcií. Na Matovičovo psychopatické besnenie najviac doplatila nevinná žena, pani Baťová, odborne vzdelaná, čestne a odborne pracujúca žena na ŠÚKL, ktorej sa niekto brutálne vyhrážal! Kedy bude konečne zastavený ten šialený psychopat Matovič???

To čo si Matovič dovolil minulý týždeň opäť raz presiahlo medze únosnosti!

Momentálny minister financií Matovič minulý týždeň brutálne dourážal slovenských vedcov, diplomatov a inštitúcie. Na Matovičovo psychopatické besnenie najviac doplatila nevinná žena, pani Baťová, odborne vzdelaná, čestne a odborne pracujúca žena na ŠÚKL, ktorej sa niekto brutálne vyhrážal!

(Foto: Facebook Rada Baťa)

Čo sa týka problémov zo Sputnikmi, tak je to jednoznačné zlyhanie Matoviča (Oľano) a Krajčího (Oľano). Matovič a Krajčí z Oľano nechali doviezť Sputniky bez schválenia registrácie v EÚ! Krajčí ale vypísal nejaké povolenie na používanie Sputnikov na Slovensku aj bez registrácie. Takto sa k tomu vyjadril Rado Baťo:

K povoleniu Sputnikov sa vyjadril aj Rado Baťo keď uviedol toto:

„Podľa rozhodnutia ministra Krajčího je možné vakcínou Sputnik na Slovensku už mesiac očkovať. Keďže obišiel štandardný registračný proces, nemuseli čakať na žiadne posudky od EMA, ani od slovenského, ani od maďarského ŠUKL–u. Skutočný dôvod, prečo vakcíny kysnú v sklade, je iný. Krajčí a Matovič sú, samozrejme, zbabelí, aby za očkovanie neregistrovanou vakcínou prevzali osobnú zodpovednosť. Lebo to je iná káva ako šaškovať pred vojenským lietadlom. Potrebovali pečiatku od ŠÚKL, aby v prípade problémov mali na koho hodiť vinu,“ vyjadril sa Rado Baťo.

Otázka je prečo Matovič, Krajčí a ich Oľano nominanti na ministerstvách nezabezpečili používanie Sputnikov na základe tej Krajčího výnimky z 1.marca??? Akým právom ten šialený psychopat Matovič útočil na pani Baťovú, ktorá si len čestne, podľa zákona, robila svoju prácu na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv a navyše keď ŠÚKL už nerozhodoval o použití Sputnikov na Slovensku, keďže tie sa mohli na Slovensku používať už od 1. marca na základe výnimky udelenej Krajčím, nominantom Matovičovej strany Oľano???

(Foto: Facebook Rada Baťa)

Kedy bude konečne zastavený ten šialený psychopat Matovič???

Okrem toho si Matovič bez poverenia vlády minulý týždeň poletoval vládnym špeciálom po Rusku a Maďarsku, a ako minister financií tam riešil vakcíny, čo je kompetencia ministerstva zdravotníctva. Okrem toho v Maďarsku sa ako minister financií stretol s maďarským predsedom vlády a maďarským ministrom zahraničných vecí, čo nebolo v jeho kompetencii ministra financií, navyše na to stretnutie odmietol prizvať zástupcov slovenského veľvyslanectva v Maďarsku ale vzal tam na rokovania nejakého neznámeho poslanca Gyimesiiho z Oľano! Toto Matovičovo porušovanie kompetencií, vyčínanie a poletovanie po Rusku a Maďarsku „zakryl“ Heger, keď vypísal nejaké prapodivné poverenia pre Matoviča, na lety vládnym špeciálom.

Po tom všetkom čo Matovič napáchal, musí čo najskôr skončiť vo všetkých funkciách vo vláde!!!

Vlada pod vedením Hegera aj s ministrom financií Matovičom zatiaľ funguje len na základe poverenia od prezidentky Čaputovej. Tá vláda ešte potrebuje dostať dôveru aspoň 76 poslancov parlamentu.

Ja preto vyzývam všetkých 93 koaličných poslancov, aby vyzvali Hegera na odvolanie Matoviča zo všetkých funkcií vo vláde, s tým že Hegerovu vládu podporia len v prípade, že jej členom nebude Matovič.

Stačí keď sa pod takúto výzvu podpíše aspoň 18 z 93 koaličných poslancov, s tým, že odmietnu hlasovať za dôveru vláde, ktorej súčasťou bude Matovič a Matovič nebude mať potom žiadnu šancu zostať v akejkoľvek funkcii vo vláde.

Čo to vlastne je to „Oľano“?

Oľano je niečo ako Matovičova s.r.o. Oľano je v prvom rade Matovič.

V druhom rade sú „Oľano“, také osoby, ktoré nejakým spôsobom finančne profitujú z napojenia na tú Matovičovu s. r. o. Oľano a to sú hlavne poslanci za klub Oľano v parlamente, ich asistenti, ministri za Oľano vo vláde, nominanti Oľano na ministerstvách a štátnych úradoch a osoby ktoré dostávajú nejaké finančné benefity od Matovičovej s. r. o. Oľano za činnosti v prospech Matovičovej s. r. o. Oľano.

A v treťom rade to „Oľano“ sú fanatickí podporovatelia a voliči Matoviča a Matovičovej s. r. o. Oľano. Títo nedostávajú žiadne finančné benefity od Oľano, len sú z nejakých nepochopiteľných dôvodov fanaticky posadnutí podporou pre Matoviča a Oľano.

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky a zločiny patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej firmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • daňové podvody pri dovoze tlačiarenského stroja
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom
  • plagiátorské podvody pri diplomovej práci

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396442x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie