Založ si blog

Prečo sú farizeji Sulík a Remišová ticho, po tom čo Matovič urazil slovenských vedcov a slovenské inštitúcie a po tom čo na základe Matovičových útokov na Zuzanu Baťovú, sa jej niekto brutálne vyhrážal? Prečo teraz nežiadajú Matovičovo odstúpenie z postu ministra financií?

Sulík a Remišová po Matovičovej tlačovke s Krajčím 11. marca žiadali bezpodmienečný odchod Matoviča z vlády.

Dnes je Matovič stále členom vlády a spáchal oveľa väčší prečin ako bola tlačovka s Krajčím z 11. marca 2021!

Matovič minulý týždeň brutálne urazil slovenských vedcov a slovenské inštitúcie, k tomu na základe Matovičových útokov na Zuzanu Baťovú sa jej niekto brutálne vyhrážal! Ďalej si Matovič bez poverenia vlády poletoval vládnym špeciálom po Rusku a Maďarsku, a ako minister financií tam riešil vakcíny, čo je kompetencia ministerstva zdravotníctva. Okrem toho v Maďarsku sa ako minister financií stretol s maďarským predsedom vlády a maďarským ministrom zahraničných vecí, čo nebolo v jeho kompetencii ministra financií, navyše na to stretnutie odmietol prizvať zástupcov slovenského veľvyslanectva v Maďarsku ale vzal tam na rokovania nejakého neznámeho poslanca Gyimesiiho z Oľano!

Prečo teraz Sulík a Remišová nežiadajú Matovičovo odstúpenie z postu ministra financií?

Prečo sú farizeji Sulík a Remišová ticho, po tom čo Matovič urazil slovenských vedcov a po tom čo na základe Matovičových útokov na Zuzanu Baťovú, sa jej niekto brutálne vyhrážal?

Normálnemu človeku, musí byť z toho pokrytectva a oportunizmu Sulíka a Remišovej, až zle.

To sa ešte na Slovensku najde viac ako 1% občanov SR, ktorí po tomto všetkom budú ešte ochotní voliť strany, ktorých súčasťou sú tí farizeji Sulík a Remišová???

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396449x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie