Založ si blog

Kedy NAKA vykopne Matovičovi dvere?

Matovič sa rád chváli tým keď NAKA niekoho zadrží a dá niekoho do väzby. V poslednom roku bolo zadržaných nejakých ca. 40 štátnych úradníkov a funkcionárov orgánov činných v trestnom konaní.

Matovič sa vždy z toho vytešoval.

Nech sa páči. Ak tí zadržaní spáchali závažné trestné činy, tak nech ich teda riešia orgány činné v trestnom konaní.

Ale Matovič za posledný rok napáchal oveľa viac trestných činov a finančných škôd ako ktokoľvek z tých ca. 40 štátnych úradníkov a funkcionárov orgánov činných v trestnom konaní, ktorých NAKA za posledný rok zadržala a zo zadržania, ktorých sa ten Matovič tak vytešoval!!!

Ja sa preto pýtam: „Kedy NAKA vykopne Matovičovi dvere a zadrží ho za všetky trestné činy a finančné škody, ktoré za posledný rok napáchal?“

Každému nech sa meria rovnakým metrom!!! Aj Matovičovi!!!

Či snáď je Matovič nejaký „nadčlovek“ nad zákonom, ktorý si može páchať akékoľvek trestné činy a finančné škody???

Na Matoviča už boli podané tisícky kvalifikovaných, vzdelanými právnikmi odborne spracovaných, trestných oznámení, ktoré sa budú musieť skôr či neskôr začať riešiť!!!

A nevzdelaný psychopat Matovič, ktorý ukradol ešte aj vzdelanie, bude musieť skôr či neskôr skončiť v rukách orgánov činných v trestnom konaní a skôr či neskôr bude odsúdený na dlhoročné väzenie, za všetky trestné činy a finančné škody, ktoré za posledný rok napáchal!!!

To len teraz, keď je vo vláde si arogantný nevzdelaný psychopat Matovič namýšľa, že on je niečo viac, že on je nejaký „nadčlovek“, ktorý si môže robiť čo chce!!!

Ale raz si orgány činné v trestnom konaní detailne posvietia na všetky trestné činy a finančné škody, ktoré Matovič za posledný rok napáchal!!!

Skôr či neskôr!!!

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396374x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie