Založ si blog

Naď si nechal 50 000 € zo štátneho rozpočtu „zadotovať“ jeho súkromnú firmu!!!

Naď, predtým ako vstúpil do Oľano, si založil súkromnú firmu, ktorej Naď vymyslel názov SIPBP (Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku). Naď v tej firme zamestnával napríklad Krúpu, ktorý je teraz poslancom Oľano.

Dnes vyplávalo na povrch, že Naď za pomoci Korčoka, dostal pre jeho súkromnú firmu, vyše 50 000 € zo štátneho rozpočtu, ktoré si Naď po dohode s Korčokom, nechal cez ministerstvo zahraničných vecí, poslať ako „dotáciu“ pre Naďovu súkromnú firmu SIPBP, kde ako dôvod udelenia „dotácie“ uviedli nejakú štúdiu o Gruzínsku.

Takto kradne Oľano peniaze zo štátneho rozpočtu!

Týmto vyzývam Naďa a Korčoka aby okamžite odstúpili z postov ministrov obrany a zahraničných vecí!!!

Týmto „vytiahnutím“ vyše 50 000 € zo štátneho rozpočtu, cez tú korupčnú „dotáciu“ pre Naďovu súkromnú firmu , sa bude musieť skôr či neskôr zaoberať aj NAKA, prokuratúra a súdy!!! Určite aj na to príde čas! Skôr či neskôr! Takto „vytiahnuť“ 50 000 € zo štátneho rozpočtu, ako to spravil Naď je závažný bezškrupulózny zločin korupčného a klientelistického charakteru v súbehu zo zločinom zneužitia právomoci verejného činiteľa za účelom „vytiahnutia“ vyše 50 000 € zo štátneho rozpočtu na súkromný účet súkromnej firmy Jaroslava Naďa!

Naď bezškrupulózne rozkráda financie zo štátneho rozpočtu aj cez odmeny pre jeho nominanov. Naď riaditeľke jeho kancelárie na ministerstve, ktorá bola mimochodom Naďovou bývalou zamestnankyňou v Naďovej súkromnej firme SIBPB, udelil vianočnú odmenu v šokujúcej výške 8 500 € !!!

Naď udelil šokujúce vianočné odmeny aj jeho štátnemu tajomníkovi na ministerstve a to 8 000 € a jeho generálnemu tajomníkovi na ministerstve a to 7 250€!!!

Ďalšie príklady ako Oľano rozkráda financie zo štátneho rozpočtu sú napríklad:

  • Miliónové zákazky, ktoré boli Matovičovou vládou, ministrami Oľano a funkcionármi Oľano nezákonným korupčným spôsobom dávané pravnikovi Miškovičovi, prepojenému na Matoviča, Hegera a Oľano.
  • Multimilionové zákazky na nákup predražených nepresných antigénových testov pre malú trnavskú firmu napojenú na Matoviča, Sulíka a Kollára.
(Foto: YouTube)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396425x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie