Založ si blog

Uvedomujú si občania SR koho zvolili a komu dali do rúk moc nad Slovenskou republikou? Tú moc dali psychopatom, podvodníkom, mafiánom a šialencom ako sú Matovič, Kollár a Sulík!!!

Mám na mysli tých občanov SR, čo ich volili. Oľano (Matovič, Naď, Heger, Pročko, Krúpa, Kremský…) 25,02 % hlasov, Sme rodina (Kollár, Krajniak, Pčolinský, Krištúfková…) 8,24 % hlasov, SaS (Sulík, Klus, Gröhling, Cigániková…) 6,22 % hlasov.

Občania SR uvedomujete si, že kvôli vám, čo ste ich volili, majú títo psychopati, podvodníci, mafiáni a šialenci absolútnu moc nad Slovenskom???

A pri tom ste ich vôbec nemuseli voliť! Keď ste chceli voliť pravicové strany, tak z pravicových strán ste mohli radšej volit Progresívne Slovensko alebo KDH.

Progresívne Slovensko a KDH sú stokrát lepšia alternatíva ako Matovič, Kollár, Sulík a im podobní zo strán Oľano, Sme rodina a SaS.

Občania SR prečo ste dali absolútnu moc nad Slovenskom tým psychopatom, podvodníkom, mafiánom a šialencom ako sú Matovič, Kollár a Sulík? Matovič, Kollár a Sulík si teraz robia so Slovenskom čo chcú a rozhodujú na Slovensku o všetkom!!!

Občania SR prečo ste to spravili???

Napíšte mi aspoň jeden rozumný argument na to prečo ste dali absolútnu moc nad Slovenskom do rúk takým psychopatom, podvodníkom, mafiánom a šialencom ako sú Matovič, Kollár a Sulík???

Vy čo ste ich volili ste obrazne povedané „PODPÍSALI ZMLUVU S DIABLAMI“!!!

Prečo???

Prečo???

Prečo???

Občania SR, to vy čo ste ich volili, ste zhanobili, znevážili, ponížili a znehodnotili Slovenskú republiku!!! Ja ako občan SR sa za vás hanbím!!!

(Foto: YouTube)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396461x
Priemerná čítanosť článkov: 3277x

Autor blogu

Kategórie