Založ si blog

93 koaličných poslancov sa necháva dobrovoľne Matovičom „znásilňovať“ za peniaze a korytá

Na začiatku tej ich vlády ich bolo 95 koaličných poslancov. Ale 2 bývalí koaliční poslanci, Miroslav Kollár a Tomáš Valášek, našli v sebe ľudskú dôstojnosť, osobnú integritu a sebaúctu a vystúpili z tej Matovičovej koalície a nenechali sa viac dobrovoľne „znásilňovať“ psychopatom Matovičom.

Ale zostalo ich tam stále 93 koaličných poslancov, ktorí sa nechávajú dobrovoľne Matovičom „znásilňovať“ za peniaze a korytá.

Z týchto 93 osôb, súčasných koaličných poslancov, je mi zle.

To sú osoby bez štipky charakteru, sebaúcty, osobnej integrity. Ich rodiny sa musia za nich hanbiť. Takto nedôstojne, neľudsky, sa nechávať „znásilňovať“ nepríčetným psychopatom Matovičom. Z tých 93 poslancov súčasnej koalície sa stali nedôstojné, neľudské, hanebné, nepríčetným psychopatom Matovičom znásilňované individuá, a to všetko len kvôli peniazom a korytám. Tých 93 súčasných koaličných poslancov padlo na úroveň tých najšpinavejších, masochistickým prostitútok, ktoré za peniaze a korytá urobia čokoľvek.

Mne osobne, je neskutočne zle z tých 93 živlov, ktorí sú dnes poslancami tej šialenej psychopatickej Matovičovej koalície.

To ako funguje tých 93 koaličných poslancov, je ukážka toho najhoršieho čo sa z ľudí môže stať kvôli vidine peňazí.

Oni za peniaze a korytá slúžia ako tie najšpinavšie masochistické prostitútky nepríčetnému psychopatovi Matovičovi a odovzdali mu do rúk riadenie Slovenskej republiky. Bez podpory tých 93 koaličných „prostitútok a prostitútov“ v parlamente by Matovič nezmohol nič a nikdy by sa nedostal do žiadnej funkcie vo vláde! Z určitého uhla pohľadu sú tí 93 koaliční „prostitúti a prostitútky“ ešte horší ako Matovič!

A pri tom keby chceli, stačilo by, aby aspoň 18 z tých 93 koaličných poslancov odmietlo podporovať vládu, ktorej súčasťou by bol Matovič. A potom Heger, ak by chcel dostať dôveru v parlamente, tak by musel Matoviča odvolať zo všetkých funkcií vo vláde.

Ale čo očakávať od nehanebných, nedostojných indivíduí bez štipky osobnej integrity, sebaúcty a ľudskej dôstojnosti ako sú napríklad: Pročko, Kremský, Krúpa, Tabak, Vašečka, Záborská, Gyimesii, Pollák, Grendel, Šipoš…

Tých 93 nehanebných živlov vidí len peniaze, ktoré im plynú zo štátneho rozpočtu na ich osobné účty a plné korytá, z ktorých chcú „žrať“ koľko sa do nich vmestí, a pre tie peniaze a korytá urobia čokoľvek.

Mne osobne, je neskutočne zle z tých 93 živlov, ktorí sú dnes poslancami tej šialenej psychopatickej Matovičovej koalície.

(Foto: YouTube)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396438x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie