Založ si blog

Načo sa Lengvarský pchal na post ministra zdravotníctva, keď tlačovky ministerstva zdravotníctva necháva riadiť ministrom financií Matovičom??? Kto bude nabudúce riadiť tlačovku ministerstva zdravotníctva??? Znova Matovič alebo snáď minister pôdohospodárstva Mičovský alebo kto???

Lengvarský sa zatiaľ javí ako úplne zbytočný, nekompetentný minister zdravotníctva, ktorý potrebuje aby za neho tlačovky ministerstva zdravotníctva viedol minister financií Matovič! Na čo sa tam ten Lengvarský na to ministerstvo zdravotníctva pchal? Veď to je hanba čo tam Lengvarský predvádza. Jeho rodina sa za neho musí hanbiť. Bolo mu toto treba? Lengvarský má vyše 50 rokov, a takto sa správa? Ako znásilnený masochistický prostitút, ktorý sa necháva Matovičom dobrovoľne „znásilňovať“ za peniaze a korytá!

„Hanbi sa Lengvarský! A ak takto mieniš na poste ministra pokračovať aj naďalej, tak radšej z toho postu odstúp! A najlepšie okamžite! Ešte dnes!“

Lengvarský pôsobí na tých tlačovkách ministerstva zdravotníctva, keď tam vykúka spoza hovoriaceho ministra financií Matoviča, ako dezorientovaný jedinec, ktorého tesne pred tlačovkou Matovič „znásilnil“ alebo nejak inak fyzicky mučil. Lengvarský je tam taký schúlený s hlavou dolu, zašitý v kúte, sem tam tak vyplašene, vystrašene vykúkne spoza Matoviča.

Uvedomuje si Lengvarský, že vedľa Matoviča tam na tých tlačovkách pôsobí ako Matovičom znásilnený, Matovičov podradný sluha bez sebaúcty, ľudskej dôstojnosti a osobnej integrity? Lengvarského rodina sa musí za neho hanbiť. Takto nedôstojne, hanebne ako Lengvarský sa nechávať „znásilňovať“ nepríčetným psychopatom Matovičom, tak to je obrovská hanba, absolútna strana ľudskej dôstojnosti, sebaúcty a osobnej integrity!

Keď Lengvarský nie je schopný zvládať kompetencie a agendu rezortu a potrebuje aby mu tlačovky ministerstva zdravotníctva viedol minister financií Matovič, tak nech Lengvarský radšej okamžite odstúpi z postu ministra zdravotníctva!

(Foto: YouTube)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

rusko, streľba

Na škole v ruskej Kazani sa strieľalo, hlásia zranených

11.05.2021 09:38

Jedného zo strelcov sa podarilo zadržať. Medzi zranenými nie sú deti.

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396516x
Priemerná čítanosť článkov: 3277x

Autor blogu

Kategórie