Založ si blog

Obskúrna obsesia tria Matovič-Heger-Lengvarský na utorňajšej tlačovke

To čo bolo v utorok na tej tlačovke? Minister financií Matovič tam riešil agendu ministra zdravotníctva a predsedu vlády, a v kúte tam stáli schúlení Heger (predseda vlády) s Lengvarským (minister zdravotníctva) ako dvaja ponížení „prostitúti“, ktorých Matovič práve „znasilnil“ a oni mu to dobrovoľne dovolili a ešte mu tam z kúta vyplašene prikyvovali a pomaly tlieskali, za to, že práve zneužíva právomoc verejného činiteľa a ako minister financií rieši agendu ministra zdravotníctva a predsedu vlády!

Hanba aké obskúrne submisívne figúrky v tej vláde slúžia Matovičovi! Lengvarský a Heger, by sa mali hanbiť za tú „obskúrnu obsesiu Matovičom“, čo na tej tlačovke predviedli!

Toto je hanba, neskutočná hanba pre niekoho, kto prijal funkciu ministra zdravotníctva (Lengvarský) a predsedu vlády ( Heger)! Keď Heger a Lengvarský, nie sú schopní vykonávať a zvládať svoje kompetencie, a potrebujú tam cez „obskúrnu obsesiu onanovať“ ministrom financií Matovičom, ktorý ako minister financií vedie tlačovku ministra zdravotníctva a predsedu vlády, tak to nech Lengvarský a Heger, radšej okamžite odstúpia zo svojich funkcií, a uvoľnia tie funkcie pre nejakých iných, ktorí si budú schopní plniť kompetencie vyplývajúce im z ich funkcií ministra zdravotníctva a predsedu vlády, a nebudú potrebovať „onanovať“ cez „obskúrnu obsesiu Matovičom“ na tlačovkách kompetenčne týkajúcich sa ich rezortov!

Ja vyzývam Hegera a Lengvarského, ak nie sú kompetenčne schopní zvládať agendu svojich rezortov, tak nech radšej okamžite odstúpia z postov predsedu vlády a ministra zdravotníctva!

Obskúrna obsesia tria Matovič-Heger-Lengvarský na utorňajšej tlačovke
(Foto: YouTube)
(Foto: TASR)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544445x
Priemerná čítanosť článkov: 3468x

Autor blogu

Kategórie