Založ si blog

SaS a Za ľudí znova farizejsky „mlátia prázdnu slamu“. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča, tak by to mohli spraviť jednoducho. Stačilo by, keby odmietli dať dôveru vláde, ktorej členom by bol Matovič. A Heger, by potom musel Matoviča odvolať.

To farizejstvo strán SaS a Za ľudí je už extrémne perverzné a nechutné. Znova sa stavajú do „akože“ konfliktu s Matovičom, ale robia to len kvôli preferenciám. Keby chceli skutočne odvolať Matoviča z vlády, tak jednoducho by si dohodli stretnutie s Hegerom a tam by mu predložili jasnú, zásadnú požiadavku, že dôveru dajú len takej vláde, v ktorej nebude Matovič. Treba pripomenúť, že vláda s predsedom Hegerom stále nepredstúpila pred parlament k hlasovaniu o dôvere vláde a tá vláda zatiaľ vládne len na základe poverenia od prezidentky Čaputovej.

A potom by to bolo na Hegerovi, že či chce dostať dôveru pre vládu alebo predčasné voľby, a to len kvôli Hegerovmu trvaní na Matovičovi vo vláde.

Takéto jednoduché to momentálne majú strany SaS a Za ľudí!

Na odvolanie Matoviča vôbec nie sú potrebné herecké farizejské výkony na tlačovkách politikov zo strán SaS a Za ľudí, kde sa „akože“ stavajú do konfliktu s Matovičom. Tieto ich „divadelné frašky“ na tlačovkách, to je bezškrupulózne farizejstvo strán SaS a Za ľudí.

To je len divadlo strán SaS a Za ľudí, ktoré absolútne nie je potrebné na odvolanie Matoviča. To je len ich prachsprostá, nechutná hra na oklamanie občanov SR, a týmito „hereckými fraškami“ chcú len navýšiť svoje preferencie.

Keby strany SaS a Za ľudí naozaj chceli dosiahnuť odchod Matoviča z vlády, tak by im stačilo nastoliť Hegerovi požiadavku, že dôveru v parlamente dajú len takej vláde, v ktorej nebude Matovič.

Keď chcú strany SaS a Za ľudí naozaj odvolať Matoviča z vlády, tak nech sa páči, môžu ešte dnes zvolať ďalšie tlačovky a tam nech priamo vyhlásia, že dôveru v parlamente dajú len takej vláde, v ktorej nebude Matovič! A tým pádom Matovič definitívne vo vláde skončí! Takéto jednoduché to majú strany SaS a Za ľudí z odvolaním Matoviča z vlády.

A potom bude len na Hegerovi, či Matoviča odvolá alebo nie. Ak Heger Matoviča odvolá, tak tá vláda dostane dôveru v parlamente, ak Heger Matoviča neodvolá, tak tá vláda nedostane dôveru v parlamente a budú predčasné voľby.

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396435x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie