Založ si blog

Už aj Ledecký si „všimol“ neschopnosť Remišovej a radšej sa nechal odvolať z postu štátneho tajomníka ministerstva, ktoré vedie Remišová a vrátil sa do parlamentu.

Na začiatok tohto článku by som chcel Vladimírovi Ledeckému zagratulovať k správnemu rozhodnutiu, že ukončil spoluprácu s Remišovou a nechal sa odvolať z postu štátneho tajomníka ministerstva, ktoré vedie Remišová a 8. apríla sa vrátil do parlamentu.

Vladimír Ledecký si uvedomil ako Remišová katastrofálne a diletantsky vedie ministerstvo a odmietol sa na tom podieľať a rozhodol sa rozumne a odišiel z toho ministerstva, ktoré vedie Remišová.

Vladimír Ledecký si určite uvedomuje aj to, ako katastrofálne vedie Remišová stranu Za ľudí z postu predsedníčky tej strany. Remišová tú stranu vedie absolútne diletantským, katastrofálnym spôsobom ku dnu a na smetisko politických dejín. V posledných týždňoch Remišová jasne ukázala, že je jej bližší Igor Matovič a jeho politická s. r. o Oľano ako strana Za ľudí. Nech sa teda ide Remišová prosíkať k Matovičovi o návrat do jeho politickej s. r. o. Oľano.

Ledecký by mal dať návrh na odvolanie Remišovej z postu predsedníčky strany Za ľudí a a ak to predsedníctvo tej strany odmietne, tak by mal z tej strany radšej odísť. Myslím, že by o neho bol potom záujem v iných stranách. Ledecký sa zatiaľ ničím zásadným nezdiskreditoval, okrem toho, že rok podporoval vládu toho psychopata Matoviča.

Ale aj to môže Ledecký aspoň trochu napraviť a to tým, že odmietne vysloviť dôveru vláde s Matovičom ako ministrom financií.

Tým by si mohol Ledecký prinavrátiť časť kreditu, ktorý mal predtým ako začal podporovať vládu psychopata Matoviča.

Ledecký bol v minulosti úspešným komunálnym politikom a bol viackrát zvolený za starostu obce Spišský Hrhov, čo svedčí o tom, že v obci mal dobré meno, ktoré ale žiaľ za posledný rok stratil, tým že podporoval vládu psychopata Matoviča.

Ledecký, ako bývalý úspešný komunálny politik, nemá za potreby podporovať psychopata Matoviča a potom sa hanbiť vyjsť pred občanov na ulicu v obci Spišský Hrhov, kde mu viackrát vyslovili dôveru vo voľbách starostu obce. Hanbiť sa pred občanmi obce, kde mu dali viackrát dôveru to Ledecký určite nemá za potreby.

Myslím si, ale že Vladimír Ledecký, ak bude používať zdravý rozum, ešte má šancu na prinavrátenie si aspoň časti kreditu, ktorý stratil.

Určite by sa mal ale zásadným spôsobom postaviť proti akejkoľvek účasti Igora Matoviča vo vláde a proti zotrvaniu Veroniky Remišovej na poste predsedníčky strany Za ľudí.

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa desiatky kráv napili kontaminovanej vody.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544216x
Priemerná čítanosť článkov: 3466x

Autor blogu

Kategórie