Založ si blog

Už aj Ledecký si „všimol“ neschopnosť Remišovej a radšej sa nechal odvolať z postu štátneho tajomníka ministerstva, ktoré vedie Remišová a vrátil sa do parlamentu.

Na začiatok tohto článku by som chcel Vladimírovi Ledeckému zagratulovať k správnemu rozhodnutiu, že ukončil spoluprácu s Remišovou a nechal sa odvolať z postu štátneho tajomníka ministerstva, ktoré vedie Remišová a 8. apríla sa vrátil do parlamentu.

Vladimír Ledecký si uvedomil ako Remišová katastrofálne a diletantsky vedie ministerstvo a odmietol sa na tom podieľať a rozhodol sa rozumne a odišiel z toho ministerstva, ktoré vedie Remišová.

Vladimír Ledecký si určite uvedomuje aj to, ako katastrofálne vedie Remišová stranu Za ľudí z postu predsedníčky tej strany. Remišová tú stranu vedie absolútne diletantským, katastrofálnym spôsobom ku dnu a na smetisko politických dejín. V posledných týždňoch Remišová jasne ukázala, že je jej bližší Igor Matovič a jeho politická s. r. o Oľano ako strana Za ľudí. Nech sa teda ide Remišová prosíkať k Matovičovi o návrat do jeho politickej s. r. o. Oľano.

Ledecký by mal dať návrh na odvolanie Remišovej z postu predsedníčky strany Za ľudí a a ak to predsedníctvo tej strany odmietne, tak by mal z tej strany radšej odísť. Myslím, že by o neho bol potom záujem v iných stranách. Ledecký sa zatiaľ ničím zásadným nezdiskreditoval, okrem toho, že rok podporoval vládu toho psychopata Matoviča.

Ale aj to môže Ledecký aspoň trochu napraviť a to tým, že odmietne vysloviť dôveru vláde s Matovičom ako ministrom financií.

Tým by si mohol Ledecký prinavrátiť časť kreditu, ktorý mal predtým ako začal podporovať vládu psychopata Matoviča.

Ledecký bol v minulosti úspešným komunálnym politikom a bol viackrát zvolený za starostu obce Spišský Hrhov, čo svedčí o tom, že v obci mal dobré meno, ktoré ale žiaľ za posledný rok stratil, tým že podporoval vládu psychopata Matoviča.

Ledecký, ako bývalý úspešný komunálny politik, nemá za potreby podporovať psychopata Matoviča a potom sa hanbiť vyjsť pred občanov na ulicu v obci Spišský Hrhov, kde mu viackrát vyslovili dôveru vo voľbách starostu obce. Hanbiť sa pred občanmi obce, kde mu dali viackrát dôveru to Ledecký určite nemá za potreby.

Myslím si, ale že Vladimír Ledecký, ak bude používať zdravý rozum, ešte má šancu na prinavrátenie si aspoň časti kreditu, ktorý stratil.

Určite by sa mal ale zásadným spôsobom postaviť proti akejkoľvek účasti Igora Matoviča vo vláde a proti zotrvaniu Veroniky Remišovej na poste predsedníčky strany Za ľudí.

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Igor Matovič

Ruský Sputnik je opäť v hre, riadi ho Matovič

11.05.2021 06:38

Minister financií Igor Matovič informoval, že sa s ruskou stranou počas víkendu dohodol, že po teste v Maďarsku súhlasia s očkovaním na Slovensku.

koronavírus, Austrália

ONLINE: V USA začnú dávať vakcínu už aj 12-ročným

11.05.2021 06:00, aktualizované: 07:30

Spojené štáty nasledovali Kanadu a schválili použitie vakcíny Pfizer/BioNTech pre osoby od 12 do 15 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396348x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie