Založ si blog

Cigániková (SaS) farizejsky zneužíva Zuzanu Baťovú zo ŠÚKL! Strana SaS už parazituje aj na Zuzane Baťovej!

Cigániková sa začala v posledných dňoch objavovať po boku Zuzany Baťovej a dokonca na Facebooku zverejňuje aj takéto fotky:

Cigániková (SaS) a Zuzana Baťová zo ŠÚKL (Foto: Facebook)

Ak by to bola úprimná snaha Cigánikovej pomôcť pani Baťovej proti psychopatovi Matovičovi, tak by som potom očakával, že strana SaS bude požadovať okamžitý odchod Matoviča z vlády.

Ale pri strane SaS a jej predstaviteľoch ako napríklad Cigániková, ide len o zneužitie pani Baťovej na divadlo strany SaS, kde farizejsky predstierajú „akože“ konflikt s Matovičom, čo je len ich prachsprostá, nechutná hra na oklamanie občanov SR, a týmito „hereckými fraškami“ chcú len navýšiť svoje preferencie!

A ak ešte strana SaS, na túto ich „farizejskú frašku“ zneužíva aj nevinnú pani Baťová a napriek tomu budú v parlamente hlasovať za dôveru vláde s Matovičom v nejakej funkcii vo vláde, a týmito ich „prezentáciami“ s pani Baťovou, na nej len parazitujú, tak to už bude absolútny, bezhraničný hnus a hyenizmus od strany SaS.

Nech si v strane SaS uvedomia aké utrpenie a vyhrážky musela nevinná pani Baťová zažiť kvôli psychopatovi Matovičovi a jeho poskokom z Oľano. Ak ešte po tomto všetkom strana SaS zahlasuje za dôveru vláde s Matovičom v nejakej funkcii vo vláde a nevinnú pani Baťovú teraz len zneužívajú na nejaké ich „farizejské divadelné frašky“, tak to bude od strany SaS absolútny hnus a hyenizmus presahujúci akékoľvek medze únosnosti! Po tomto ako strana SaS zatiahla do ich „prezentácie“ aj pani Baťovú, by mala strana SaS okamžite požadovať odchod Matoviča z vlády.

(Foto: Facebook, YouTube)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396390x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie