Založ si blog

Diabolské zlo Oľano vládne Slovensku

Oľano je niečo, čo by sa dalo nazvať bizarnou sektou Igora Matoviča. Moj názor na tú bizarnú Matovičovu sektu Oľano je, že Oľano je diabolské zlo. A toto diabolské zlo Oľano dnes vládne na Slovensku. A to je katastrofa!

Čo to je to Oľano? Má to v podstate len vlastníka Igora Matoviča, ktorému verne, oddane slúžia jeho divný sluhovia a poskoci, ako je napríklad 53 poslancov parlamentu za Oľano, „predseda vlády na úrovni Matovičovho bieleho koňa“ Heger, 6 ministrov za Oľano a kadejaké obskúrne, divné indivíduá, ktoré sú nejakým spôsobom prepojené na tú Matovičovu bizarnú sektu Oľano.

To Oľano nemá ani sídlo, ktoré by fungovalo, len na zvončeku na nejakej adrese je napísané Oľano, ale tam nikto nikdy nie je. Oľano je v podstate ako Matovičova schránková firma.

To Oľano nemá žiadne štruktúry, prakticky žiadnych aktívnych členov, nikdy ani nezverejnili stanovy toho Oľano. To Oľano je len bizarná Matovičova sekta fungujúca ako Matovičova schránková firma.

Matovič je všetkými tými divnými indivíduami z Oľano uctievaný ako nejaká ich modla.

Tie divné indivíduá z Oľano uctievajú Matoviča, ktorý mafiánskym spôsobom ľudí zneužíval ako biele kone, na podvody zneužíval aj svoju vlastnú matku, páchal daňové podvody, podvádzal a kradol ešte aj pri diplomovej práci, lacno skupoval a prepieral majetky po Majskom, všetok majetok prepísal na svoju ženu, z obavy pred súdmi za jeho zločiny a od marca 2020 až dodnes sústavne zneužíva funkcie verejného činiteľa, čo viedlo ku katastrofálnym rozhodnutiam tej Matovičovej vlády, ktoré viedli k smrti viac ako 11 000 občanov SR na koronavírus, ktorí zomreli kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády.

Matovič je v podstate masový vrah vyše 11 tisíc občanov SR, ktorí zomreli kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády.

Za tieto zločiny bude musieť byť Matovič skôr či neskôr odsúdený na doživotie vo väzení.

Igor Matovič (Foto: YouTube)

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

odvolávanie, Mária Kolíková,

Politológ: Remišová sa nevyznamenala, Kolíková môže ísť k politickej konkurencii

11.05.2021 08:55

Odvolávanie ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) odhalilo nedopovedané pozostatky marcovej koaličnej krízy.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Voľby rektora STU sa uskutočnia koncom júna

11.05.2021 08:46

Voľby rektora Slovenskej technickej univerzity v Bratislave sa uskutočnia 28. júna. Návrhy kandidátov na túto funkciu možno podať do 28. mája.

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396410x
Priemerná čítanosť článkov: 3276x

Autor blogu

Kategórie