Založ si blog

Tabak a Gyimesi skončia vo väzení za úmyselné šírenie nebezpečnej nákazlivej choroby, pokus o ťažké ublíženie na zdraví a pokus o zabitie. Spolu s nimi tam skončia aj ďalší poslanci Matovičovej koalície, ktorí úmyselne prišli do parlamentu nakazení nebezpečnou nákazlivou chorobou a tým úmyselne šírili nebezpečnú nákazlivú chorobu

Ide o to zasadnutie NR SR z 28. decembra 2020, keď tam niektorí poslanci Matovičovej koalície, nakazení nebezpečnou nákazlivou chorobou prišli do parlamentu a hlasovali spoza nejakého igelitu. Dokázateľne tam nakazení nebezpečnou nákazlivou chorobou boli Romana Tabak (Oľano) a Gyimesi (Oľano), okrem nich tam boli niekoľkí další poslanci Matovičovej koalície, ktorí budú skôr či neskôr odhalení. Tým sa dopustili závažného trestného činu úmyselného šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby, závažného trestného činu pokusu o ťažké ublíženie na zdraví úmyselným šírením nebezpečnej nákazlivej choroby a závažného trestného činu pokusu o zabitie úmyselným šírením nebezpečnej nákazlivej choroby. Spravodlivý súd si na Tabak a Gyimesiho a niekoľkých ďaľších poslancov Matovičovej koalície skôr či neskôr počká. Trestné oznámenia sú podané mnohými občanmi SR a dôkazy sú nezvratné. Je tu aj podozrenie, že niektorí pracovníci, ktorí museli po tom hlasovaní strhávať tie fólie, sa tam nakazili tou nebezpečnou nákazlivou chorobou.

Ak si Tabak, Gyimesi a niekoľkí ďalší poslanci Matovičovej koalície myslia, že si môžu robiť čo sa im za chce, porušovať zákony a páchať zločiny, len kvôli tomu, že ich „modla“ Matovič sa stal v marci 2020 predsedom vlády, tak to sú na veľkom omyle! Spravodlivosť si na nich skôr či neskôr počká! Matovič, poslanci Matovičovej koalície a ministri Matovičovej koalície budú skôr či neskôr postavení pred spravodlivý súd za všetky zločiny, ktoré od marca 2020 napáchali! Ten čas skôr či neskôr príde! Jedného dňa bude vyvodená trestnoprávna zodpovednosť za každý jeden zločin tej Matovičovej koalícii a za každý jeden ich zločin bude exaktne zosobnená trestnoprávna zodpovednosť konkrétnym osobám! Pred tým neujdú! Spravodlivosť si ich jedného dňa nájde! Skôr či neskôr!

Skôr či neskôr budú musieť pykať aj za to úmyselné šírenie nebezpečnej nákazlivej choroby v parlamente z 28. decembra 2020. Keďže z ich strany išlo o úmyselné ohrozenia života nevinných ľudí a to šírením nebezpečnej nákazlivej choroby v núdzovom stave, tak za to očakávam vysoké tresty odňatia slobody pre Tabak, Gyimesiho a niekoľkých ďalších poslancov Matovičovej koalície.

(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)
Matovič (Oľano), Tabak (Oľano), Gyimesi (Oľano). (Foto: YouTube)

Diabolské zlo Oľano vládne Slovensku.

Oľano je niečo, čo by sa dalo nazvať bizarnou sektou Igora Matoviča. Moj názor na tú bizarnú Matovičovu sektu Oľano je, že Oľano je diabolské zlo. A toto diabolské zlo Oľano dnes vládne na Slovensku. A to je katastrofa!

Čo to je to Oľano? Má to v podstate len vlastníka Igora Matoviča, ktorému verne, oddane slúžia jeho divný sluhovia a poskoci, ako je napríklad 53 poslancov parlamentu za Oľano, „predseda vlády na úrovni Matovičovho bieleho koňa“ Heger, 6 ministrov za Oľano a kadejaké obskúrne, divné indivíduá, ktoré sú nejakým spôsobom prepojené na tú Matovičovu bizarnú sektu Oľano.

To Oľano nemá ani sídlo, ktoré by fungovalo, len na zvončeku na nejakej adrese je napísané Oľano, ale tam nikto nikdy nie je. Oľano je v podstate ako Matovičova schránková firma.

To Oľano nemá žiadne štruktúry, prakticky žiadnych aktívnych členov, nikdy ani nezverejnili stanovy toho Oľano. To Oľano je len bizarná Matovičova sekta fungujúca ako Matovičova schránková firma.

Matovič je všetkými tými divnými indivíduami z Oľano uctievaný ako nejaká ich modla.

Tie divné indivíduá z Oľano uctievajú Matoviča, ktorý mafiánskym spôsobom ľudí zneužíval ako biele kone, na podvody zneužíval aj svoju vlastnú matku, páchal daňové podvody, podvádzal a kradol ešte aj pri diplomovej práci, lacno skupoval a prepieral majetky po Majskom, všetok majetok prepísal na svoju ženu, z obavy pred súdmi za jeho zločiny a od marca 2020 až dodnes sústavne zneužíva funkcie verejného činiteľa, čo viedlo ku katastrofálnym rozhodnutiam tej Matovičovej vlády, ktoré viedli k smrti viac ako 11 000 občanov SR na koronavírus, ktorí zomreli kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády.

Matovič je v podstate masový vrah vyše 11 tisíc občanov SR, ktorí zomreli kvôli katastrofálnym rozhodnutiam Matovičovej vlády.

Za tieto zločiny bude musieť byť Matovič skôr či neskôr odsúdený na doživotie vo väzení.

Gyimesi (Oľano) odmieta počúvať slovenskú hymnu v NR SR

10.05.2021

Keď sa v NR SR hrá slovenská hymna, tak Gyimesi (Oľano) vždy pohŕdavo s nenávisťou uteká z rokovacej sály NR SR. Poslanec NR SR odmieta počúvať štátnu hymnu SR. Myslím si, že to by malo byť dôvodom na odobratie mandátu poslanca NR SR. Keď chce byť niekto poslancom NR SR, tak by mal prejaviť aspoň minimálnu úctu štátnej hymne SR, a keď už ju odmieta spievať, tak by [...]

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

10.05.2021

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale [...]

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

09.05.2021

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej [...]

Čína, populácia, demografia, Peking, Zakázané mesto

Čína má problémy s deťmi, nepribúda ich toľko, ako by chcela

11.05.2021 08:00

Miera pôrodnosti v Číne neustále klesá od roku 2017, a to napriek tomu, že Peking v roku 2016 zrušil "politiku jedného dieťaťa".

Taliansko, Európa, migranti

Pomôžte Talianom s migrantmi, žiada Brusel členské štáty

11.05.2021 07:12

Počas víkendu dorazilo do Talianska na člnoch viac ako 1400 migrantov. Eurokomisárka Johanssonová vyzýva štáty EÚ, aby prejavili solidaritu.

Igor Matovič

Ruský Sputnik je opäť v hre, riadi ho Matovič

11.05.2021 06:38

Minister financií Igor Matovič informoval, že sa s ruskou stranou počas víkendu dohodol, že po teste v Maďarsku súhlasia s očkovaním na Slovensku.

koronavírus, Austrália

ONLINE: V USA začnú dávať vakcínu už aj 12-ročným

11.05.2021 06:00, aktualizované: 07:30

Spojené štáty nasledovali Kanadu a schválili použitie vakcíny Pfizer/BioNTech pre osoby od 12 do 15 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 396237x
Priemerná čítanosť článkov: 3275x

Autor blogu

Kategórie