Založ si blog

Ožratý primitív Šeliga sa pregrciaval po chodníkoch v Bratislave. Šeliga sa ožieral v spoločnosti Drobu a Žitňanskej v Hríbovej krčme v dobe núdzového stavu a zákazu otvorenia podobných podnikov

Takto ako Šeliga, že sa správa slušný človek??? Takto ako Šeliga sa správa prachsprostý primitív! A toto divné indivíduum bolo podpredsedom NR SR! Hanba!

Kiskom vytiahnutý primitív Šeliga sa tento týždeň, v dobe zákazu vychádzania v nočných hodinách, v noci ožral v nejakej Hríbovej krčme a ogrciaval chodníky po Bratislave!

04.máj 2021. Ožratý primitív Šeliga ogrciavajúci chodníky po Bratislave. (Foto: YouTube)

Šeliga sa ožieral v spoločnosti Drobu a Žitňanskej v Hríbovej krčme v dobe núdzového stavu a zákazu otvorenia podobných podnikov!

Ožratý Šeliga s Drobom pred nejakou Hríbovou smradľavou krčmou. (Foto: YouTube)

Šeliga vehementne nanucoval predlžovanie núdzového stavu, zákaz vychádzania v nočných hodinách a zákaz otvorenia prevádzok a pritom tento farizej Šeliga sa chodieval po nociach ožierať do nejakej Hríbovej smraďľavej krčmy!

Ožratý, potácajúci sa, chodníky ogrciavajúci Šeliga motajúci sa so Žitňanskou po chodníkoch pri nejakej Hríbovej smraďľavej krčme. (Foto: YouTube)

Ja len dúfam, že Šeliga sa tam na druhý deň vrátil a aspoň po sebe očistil tie chodníky, ktoré tam po ňom ostali ogrcané!

Napríklad Juraj Draxler, keď nechal, v rámci protestu proti Matovičovi, vyklopiť vlečku hnoja na bránu úradu vlády, tak potom za to musel zaplatiť pokutu za znečistenie verejného priestranstva a musel aj zaplatiť očistenie chodníka a brány úradu vlády!

(Foto: Facebook)

To isté by mal spraviť aj Šeliga! Zaplatiť pokutu za znečistenie verejného priestranstva, ktoré spôsobil ogrcaním chodníkov po Bratislave a očistiť ním ogrcané chodníky alebo zaplatiť ich očistenie!

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544534x
Priemerná čítanosť článkov: 3468x

Autor blogu

Kategórie