Založ si blog

Výzva pregrciavačovi Šeligovi, aby sa vzdal mandátu poslanca NR SR! Ožralecká kauza pregrciavača Šeligu

To, že sa Šeliga ožral v Hríbovej krčme a ogrciaval chodníky po Bratislave je fakt, ktorý svedčí o Šeligovom primitivizme, ale keby išlo len o to, ešte by to Šeliga nejak ustál, aj keď v obrovskej hanbe.

Ale v prípade koaličného poslanca Šeligu sa tak stalo v dobe núdzového stavu, zákazu vychádzania po 21:00 a zákazu otvorenia krčiem a podobných prevádzok!

U Šeligu sa tá nehoráznosť a arogancia stupňuje tým, že Šeliga ako poslanec Matovičovej koalície a podpredseda parlamentu, vehementne s plnou vervou podporoval a presadzoval všetky tie zákazy, všetky tie núdzové stavy a ich predlžovania, ktoré občanom SR brali ich základné ústavné práva.

Dokonca Šeliga bol jedným z hlavných aktérov toho rokovania NR SR z 28. decembra 2020, ktorého sa zúčastnili poslanci Matovičovej nakazení nebezpečnou nákazlivou chorobou (dokázateľne tam boli nakazení Tabak (Oľano) a maďarský extrémny šovinista Gyimesi (Oľano).

Šeliga na tom hlasovaní 28.decembra 2020 bol veľmi aktívny, viackrát tam dokonca požadoval skúšobné hlasovanie, aby sa uistil, že Matovičova koalícia tam bude mať aspoň 90 poslancov.

A tento farizej Šeliga, ktorý tak vehementne podporoval všetky tieto núdzove stavy a ich predlžovanie, všetky tieto zákazy vychádzania a zákazy otvorenia prevádzok, ktoré brali občanom SR základné ústavné práva, znemožňovali im po 21:00 pohybovať sa po uliciach, znemožňovali im otvárať ich prevádzky, tak tento farizej Šeliga sa po nociach chodieval ožierať do nejakej Hríbovej krčmy a ožral sa ako posledný primitív, ktorý mal potom problém stať na nohách, ktorý potom ogrciaval chodníky po Bratislave a močil po stenách budov po uliciach.

A teraz tento Šeliga odstúpil z postu podpredsedu parlamentu a arogantne si myslí, že tým „zametie pod koberec“ svoju ožraleckú, pregrciavačskú kauzu spáchanú v núdzovom stave, zákaze vychádzania a zákaze otvorenia krčiem a podobných prevádzok.

Arogancia farizeja Šeligu, ktorý bol v parlamente jedným z hlavných iniciátorov všetkých týchto zákazov, asi nepozná hraníc.

Týmto chcem Šeligu a Žitňanskú vyzvať aby sa vzdali mandátov poslancov NR SR!

Ožratý Šeliga, ledva stojaci na nohách a grcajúci po chodníkoch po Bratislave. (Foto: YouTube)
Šeliga bol dokonca prichytený pri tom ako močí na stenu budovy. (Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)

Šeliga sa v Hríbovej krčme ožieral aj s Drobom (SaS) a Žitňanskou (Za ľudí).

(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544416x
Priemerná čítanosť článkov: 3468x

Autor blogu

Kategórie