Založ si blog

Kolíkovej pozícia je absolútne neudržateľná! Je šialené, že potom všetkom čo napáchala, je ešte stále vo funkcii ministerky spravodlivosti! Je desivé na aké morálne dno stiahla Slovenskú republiku tá Matovičova („Hegerova“) vláda!

My občania SR sme zo Slovenska vždy chceli mať demokratický, civilizovaný štát. Ale to na aké morálne dno stiahla Slovenskú republiku tá Matovičova („Hegerova“) vláda je až desivé!!!

My, občania SR, ktorí si Slovensko vážime a ctíme, tak my všetci musíme byť zdesení, z toho ako Matovičova („Hegerova“) vláda ničí demokratické, morálne hodnoty našej Slovenskej republiky. To čo predvádza Matovičova („Hegerova“) vláda už nemá nič spoločné s civilizovaným správaním v demokratickej republike!!!

Ja sa pýtam, ako je vôbec možné, že Kolíková je ešte stále vo funkcii ministerky spravodlivosti, po všetkej tej korupcii, zlodejstvách, podvodoch, zločinoch a zlyhaniach Kolíkovej, ktoré o nej vyplávali na povrch???

Je šialené a desivé, že tá Matovičova („Hegerova“) vláda stále Kolíkovú drží vo funkcii ministerky spravodlivosti!!!

Je to choré, perverzné! Je to hnus! Je to hanba!

Ja sa desím toho na aké morálne dno padla Slovenská republika pod „vedením“ tej Matovičovej („Hegerovej“) vlády!

Je to absolútna katastrofa!!!

Čo toto má znamenať!!! To čo spravili tí šialenci z Matovičovej („Hegerovej“) vlády s našou Slovenskou republikou!!! Je desivé ako tí šialenci hanobia demokraciu, morálku a civilizované správanie v našej Slovenskej republike!!!

To sa tých 95 koaličných poslancov Matovičovej koalície „necíti“ alebo čo??? To oni sú ochotní akceptovať na poste ministerky spravodlivosti, niekoho ako je Kolíková, po všetkej tej korupcii, zlodejstvách, podvodoch, zločinoch a zlyhaniach Kolíkovej, ktoré o nej vyplávali na povrch??? Je to skupina 95 osôb, a to oni sú všetci tak absolútne šialení a perverzní, že budú po tom všetkom, tú Kolíkovú naďalej akceptovať ako ministerku spravodlivosti??? To absolútne žiadna z tých 95 osôb, tvoriacich Matovičovu koalíciu v parlamente, nemá v sebe ani len štipku osobnej integrity a morálnych hodnôt???

Čo toto je za skupinu 95 ľudí, keď sú ochotní a schopní toto akceptovať???

Čo toto sú za indivíduá???

„Hrošia koža“ farizejky Kolíkovej, ktorá sa ministerského kresla drží ako kliešť! Kolíkovej bezcharakternosť najhrubšieho zrna!

To množstvo kaúz a zlyhaní, ktoré má Kolíková na rováši už presahuje všetky medze únosnosti!

Kolíkovej kauzy sú už minimálne na úrovni Krajčího, ktorý v marci musel odstúpiť z postu ministra zdravotníctva.

Vtedy Kolíková, Krajčího vehementne, nástojčivo vyzývala, aby bezodkladne a okamžite z postu ministra zdravotníctva odstúpil. Krajčího zlyhania a kauzy už presahovali všetky medze únosnosti a nebolo mysliteľné aby naďalej zotrval na poste ministra zdravotníctva.

Ale dnes je Kolíková presne v rovnakej situácii ako bolo Krajčí začiatkom marca, lebo Kolíkovej zlyhania a kauzy už presiahli všetky medze únosnosti a nie je mysliteľné aby naďalej zotrvala na poste ministerky spravodlivosti!!!

Ale Kolíková odrazu diametrálne zmenila postoj a už sa nespráva ako v prípade Krajčího a nehodlá odstúpiť!!!

Hnus!!!

Hanba!!!

Kolíkovej farizejstvo a bezcharakternosť toho najhrubšieho zrna!!!

Kolíková bola z ministerstva spravodlivosti vyhodená už v roku 2006 a to pre nehospodárnosť v nakladaní so štátnymi prostriedkami. Kolíkovú vtedy odvolali z funkcie riaditeľky Centra právnej pomoci (CPP). Kontrola MS SR vtedy zistila, že CPP nenakladalo so štátnymi financiami hospodárne a efektívne. Ešte za predchádzajúceho vedenia, pred Kolíkovou, dostalo CCP pri svojom vzniku bezplatne zrekonštruované priestory na Račianskej ulici v Bratislave. Napriek tomu Kolíková rozhodla o presťahovaní do vily na ulici Fraňa Kráľa, kde bol ročný nájom bez energií a opráv viac ako 130 000 €. Nájomné sa mohlo aj zvyšovať. Argument o potrebe sídliť v blízkosti vlakovej stanice považoval rezort spravodlivosti za nepostačujúci. Občania do Bratislavy cestujú aj autobusmi a po prijatí v CPP musia vyhľadať advokáta sídliaceho v iných častiach Bratislavy,“ vysvetľovali kontrolóri. Kontrola MS SR zistila aj porušenie zákona pri odmeňovaní pracovníkov centra.

Kolíková ako štátna tajomníčka v roku 2017 zneužívala štátnych zamestnancov rezortu justície! Do roboty chodila okolo obeda a dieťa jej po meste musela kočíkovať sekretárka platená za štátne peniaze! To čo Kolíkova v roku 2017 stvárala, bolo bezcharakrerné zneužívanie štátneho aparátu! Štátna sekretárka z ministerstva musela jazdiť pred Kolíkovej dom na hradnom kopci v Bratislave. Následne vziať kočík s Kolíkovej dieťaťom a musela ho kočíkovať, zatiaľ čo Kolíkova si pohodlne sadla do služobného auta. Šofér vozil Máriu Kolíkovú do práce po jedenástej. Okolo dvanástej sa potom pred ministerstvom zjavila úradníčka sekretariátu aj s kočíkom. Približne 40 minút jej trvalo, kým prešla s dieťaťom svojej šéfky z vilovej štvrte neďaleko vládneho hotela Bôrik až na ministerstvo!

(Foto: YouTube)

Kolíkovci na korupčných umelo predražených zmluvách dostávajú od štátnej RTVS vyše milión € štátnych peňazí ročne. Ďalšie statisíce € štátnych peňazí dostávajú za korupčné predražené zmluvy so štátnym divadlom Nová scéna.

MK Real Kolíkovej podnikala nelegálne a kradla v mnohých pripadoch. Kradla tiež pri bytoch na viacerých uliciach. Tiež falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur. Kolíková je „protikorupčná“ len na iných, ale keď je pri koryte ona, tak takúto obrovskú korupciu si rada zakryje. Ešte aj ten pozemok na ktorej stoji MK Real ukradli úplne rovnako ako Kiska.

Kolíková si z vlastných podriadených spravila pestúnov pre svoje deti a samozrejme platili to občania Slovenska. Kolíková má zločin asi „zapísaný v DNA“. To čo všetko už napáchala Kolíková, tak to už presahuje všetky medze! Čo si tá Kolíková o sebe myslí, že ona je nejaký „nadčlovek“, ktorý si može páchať zločiny aké sa mu za chce? Čo toto je za človeka táto Kolíková? Bezcharakternosť a farizejstvo Kolíkovej je asi bezhraničné. A toto indivíduum je ministerkou spravodlivosti. Hanba! Hnus!

Ak poslanci vyslovia Kolíkovej dôveru, absolútne stratili súdnosť a potvrdia, že pre udržanie sa pri moci sú ochotní tolerovať aj trestné činy.

Prečo sa do Matovičovej vlády zlietajú zlodeji ako „muchy na hovno“? Že by videli príklad vo veľkom zlodejovi Matovičovi?

A prečo Remišová nerobí tlačovky na tému Kolíkovej kauzy, kradnutie, zlyhania ?

Drvivá väčšina médií pri korupcii za tejto vlády mlčí, česť tým pár výnimkám, takisto takmer všetci „aktivisti“, pri korupcii a zlyhaniach tejto vlády, sú mlčky kdesi zalezení.

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa desiatky kráv napili kontaminovanej vody.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544087x
Priemerná čítanosť článkov: 3466x

Autor blogu

Kategórie