Založ si blog

Kolíková musí skončiť na ministerstve spravodlivosti! A to okamžite! Čo si toto indivíduum Kolíková o sebe myslí, že si môže robiť čo chce a aj tak bude mať stále vyárendované nejaké teplé miestečko na ministerstve???

1.apríla 2021 to bol už piaty nástup Kolíkovej na nejakú funkciu na ministerstve spravodlivosti!!! Kolíková už nejakým prapodivným spôsobom asi privykla na funkcie na ministerstve a arogantne si už asi namýšľa, že tam už má vyárendované nejaké teplé miestečko na nejakej funkcii na ministerstve. Je desivé a šialené, že tak nedôveryhodnej, politicky zdiskreditovanej Kolíkovej, po všetkých jej zlyhaniach, korupciách, zlodejstvách, podvodoch a zločinoch, bolo päťkrát umožnené vrátiť sa na ministerstvo spravodlivosti!!!

Kolíková sa prvýkrát na ministerstve spravodlivosti zjavila už v roku 2006, keď jej tam Žitňanská dala funkciu riaditeľky riaditeľky Centra právnej pomoci (CPP), skadiaľ ju vyhodili pre nehospodárnosť v nakladaní so štátnymi prostriedkami.

Druhý nástup Kolíkovej na ministerstvo spravodlivosti sa datuje na rok 2010, keď jej Žitňanská dala funkciu tentoraz štátnej tajomníčky.

Tretí nástup Kolíkovej na ministersvo spravodlivosti prišiel v roku 2016, kde pôsopila opäť ako štátna tajomníčka a nominantka Žitňanskej (Híd). A znova sa tam prezentovala zneužívaním štátnych prostriedkov. Kolíková ako štátna tajomníčka v roku 2017 zneužívala štátnych zamestnancov rezortu justície! Do roboty chodila okolo obeda a dieťa jej po meste musela kočíkovať sekretárka platená za štátne peniaze! Štátna sekretárka je platená štátom a má plniť štátom zadané úlohy v štátnej správe. A Kolíkovú štátnu sekretárku v pracovnom čase zneužívala ako jej slúžku na kočíkovanie jej dieťaťa!!!

Štvrtý nástup Kolíkovej na ministersvo spravodlivosti prišiel v marci 2020 a to už dostala funkciu ministerky spravodlivosti Matovičovej vlády, z ktorej na pár dní odstúpila aby 1.apríla 2021 absolvovala piaty nástup na ministerstvo spravodlivosti, tentoraz ako ministerka Matovičovo-„Hegerovej“ vlády.

Kolíková už štyrikrát skončila na ministerstve spravodlivosti a päťkrát tam opätovne nastúpila!!!

Kolíková sa zjavne snaží za každú cenu pchať na ministersvo spravodlivosti a držať sa tam čo najdlhšie ako kliešť, napriek tomu čo všetko už napáchala!!!

  • Kolíková už od roku 2006 vyciciava a kradne štátne peniaze pre seba a jej súkromné firmy.
  • Vdecembri 2006 bola Kolíkoveá doslova vyhodená a vyhnaná z CPP kvôli sposobenej škode veľkého rozsahu vo výške 130 000 € ročne. Po kontrole v decembri 2006 Kolíkovú odtiaľ doslova hnali ako podvodníčku a kriminálničku sposobujúcu štátu škody veľkého rozsahu.
  • Kolíková ako riaditeľka CPP dávala aj extrémne vysoké odmeny v neoprávnenej výške svojím podriadeným a tým spôsobovala ďalšie nezanedbateľné finančné škody štatu. Za čias Kolíkovej sa v CPP sa cicali štátne peniaze z tejto inštitúcie až obludným spôsobom. Pod vedením Kolíkovej tam doslova „žrali z korýt“ koľko sa do nich zmestilo
  • Kolíková zneužívala štátnych zamestnancov ako sluhov pre jej osobné potreby.
  • Kolíková kradne štátne peniaze zo štátnych inštitúcií RTVS a divadla Nová scéna, cez korupčné, predražené zmluvy.
  • Kolíkovej MK Real podnikala nelegálne a kradla v mnohých pripadoch. Kolíkovej MK Real kradla tiež pri bytoch na viacerých uliciach. Tiež falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur. Ešte aj ten pozemok na ktorej stojí Kolíkovej, MK Real ukradli úplne rovnako ako Kiska.

Ja sa pýtam, ako je vôbec možné, že Kolíková je ešte stále vo funkcii ministerky spravodlivosti, po všetkej tej korupcii, zlodejstvách, podvodoch, zločinoch a zlyhaniach Kolíkovej, ktoré o nej vyplávali na povrch???

Je šialené a desivé, že tá Matovičova („Hegerova“) vláda stále Kolíkovú drží vo funkcii ministerky spravodlivosti!!!

To sa tých 95 koaličných poslancov Matovičovej koalície „necíti“ alebo čo??? To oni sú ochotní akceptovať na poste ministerky spravodlivosti, niekoho ako je Kolíková, po všetkej tej korupcii, zlodejstvách, podvodoch, zločinoch a zlyhaniach Kolíkovej, ktoré o nej vyplávali na povrch??? Je to skupina 95 osôb, a to oni sú všetci tak absolútne šialení a perverzní, že budú po tom všetkom, tú Kolíkovú naďalej akceptovať ako ministerku spravodlivosti??? To absolútne žiadna z tých 95 osôb, tvoriacich Matovičovu koalíciu v parlamente, nemá v sebe ani len štipku osobnej integrity a morálnych hodnôt???

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa desiatky kráv napili kontaminovanej vody.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544128x
Priemerná čítanosť článkov: 3466x

Autor blogu

Kategórie