Založ si blog

Kolíková zneužíva každú príležitosť na vycicanie štátnych peňazí a zneužitie štátneho aparátu pre svoje potreby! Kolíková už privykla na vyciciavanie štátnych peňazí a cicia ako nepríčetná koľko sa do nej vmestí! Úroveň charakteru Kolíkovej je morálno dno! A toto indivíduum je ministerkou spravodlivosti. Hanba! Hnus!

Kolíková už cicanie a kradnutie štátnych peňazí považuje za jej samozrejmosť a jej stabilný zdroj príjmov! Niekto by mal Kolíkovej pripomenúť, že rozkrádanie štátnych peňazí je trestný čin! Mimochodom viacero ľudí podozrivých z rozkrádania štátnych peňazí momentálne sedí v kolúznej väzbe. A tá kolúzna väzba by mala niekedy v budúcnosti čakať aj na Kolíkovú!

Ja musím porovnať Kolíkovú s Krajčím. Pokiaľ ide o neschopnosť riadiť rezort, tak Krajčí bol absolútne neschopný a ako minister zdravotníctva musel skončiť. Kolíková takisto zlyháva v riadení rezortu spravodlivosti. Možno nie až tak ako Krajčí, ale zlyháva.

Ale teraz sa pozrime na morálku Krajčího a Kolíkovej. Tam je na tom Kolíková oveľa horšie ako Krajčí!

  • Kolíková už od roku 2006 vyciciava a kradne štátne peniaze pre seba a jej súkromné firmy.
  • Kolíková zneužívala štátnych zamestnancov ako sluhov pre jej osobné potreby.
  • Kolíková kradne štátne peniaze zo štátnych inštitúcií RTVS a divadla Nová scéna, cez korupčné, predražené zmluvy.
  • Kolíkovej MK Real podnikala nelegálne a kradla v mnohých pripadoch. Kolíkovej MK Real kradla tiež pri bytoch na viacerých uliciach. Tiež falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur. Ešte aj ten pozemok na ktorej stojí Kolíkovej, MK Real ukradli úplne rovnako ako Kiska.

Kolíkovej kauzy a zlyhania sú už v súčte horšie ako to bolo u Krajčího, ktorý v marci musel odstúpiť z postu ministra zdravotníctva.

Vtedy Kolíková, Krajčího vehementne, nástojčivo vyzývala, aby bezodkladne a okamžite z postu ministra zdravotníctva odstúpil. Krajčího zlyhania a kauzy už presahovali všetky medze únosnosti a nebolo mysliteľné aby naďalej zotrval na poste ministra zdravotníctva.

Ale dnes je Kolíková presne v rovnakej situácii ako bolo Krajčí začiatkom marca, lebo Kolíkovej zlyhania a kauzy už presiahli všetky medze únosnosti a nie je mysliteľné aby naďalej zotrvala na poste ministerky spravodlivosti!!!

Ale Kolíková odrazu diametrálne zmenila postoj a už sa nespráva ako v prípade Krajčího a nehodlá odstúpiť!!!

Hnus!!!

Hanba!!!

Kolíkovej farizejstvo a bezcharakternosť toho najhrubšieho zrna!!!

To čo všetko už napáchala Kolíková, tak to už presahuje všetky medze! Čo si tá Kolíková o sebe myslí, že ona je nejaký „nadčlovek“, ktorý si može páchať zločiny aké sa mu za chce? Čo toto je za človeka táto Kolíková? Bezcharakternosť a farizejstvo Kolíkovej je asi bezhraničné. A toto indivíduum je ministerkou spravodlivosti. Hanba! Hnus!

Kolíková je na vyciciavaní štátnych peňazí prisatá už od roku 2006!

Kolíkova sa poväčšine „pregrciava“ na funkciách na ministerstve spravodlivosti! Áno napísal som, že Kolíková sa tam „pregrciava“! Čo iné mám napísať o osobe, ktorá chodí do práce po jedenástej hodine, po pár hodinách ide domov a popri tom ešte stihne zneužívať štátnych zamestnancov ako sluhov pre svoje osobné potreby!!!

Kolíkovej cicanie štátnych peňazí začalo už v roku 2006, keď sa na ministerstve spravodlivosti doslova prisala na štátny „cecok“ cez funkciu riaditeľky Centra právnej pomoci (CPP), skadiaľ ju vyhodili pre nehospodárnosť v nakladaní so štátnymi prostriedkami. Kolíková arogantne odmietla pracovať v štátnej budove na Račianskej ulicu v Bratislave s nájmom 0 €, a arogantne celé CPP presťahovala do vily na ulici Fraňa Kráľa s nájmom vyše 130 000 € ročne. Takto Kolíková pripravila štát o 130 000 € ročne, a ktovie kto bol tým prenajímateľom, ktorému skončilo tých 130 000 € vo vrecku. Pri charaktere Kolíkovej by neprekvapilo, keby to bol niekto s prepojeniami na Kolíkovú, ktorý sa s ňou potom o tých 130 000 € nejakým spôsobom podelil. Ale v decembri 2006 spravodlivosť došla aj na Kolíkovú a bola doslova vyhodená a vyhnaná z CPP kvôli sposobenej škode veľkého rozsahu vo výške 130 000 € ročne. Po kontrole v decembri 2006 Kolíkovú odtiaľ doslova hnali ako podvodníčku a kriminálničku sposobujúcu štátu škody veľkého rozsahu. Kolíková ako riaditeľka CPP dávala aj extrémne vysoké odmeny v neoprávnenej výške svojím podriadeným a tým spôsobovala ďalšie nezanedbateľné finančné škody štatu. Za čias Kolíkovej v CPP sa cicali štátne peniaze z tejto inštitúcie až obludným spôsobom.

Kolíková sa návratila na ministerstvo spravodlivosti v roku 2016 ako štátna tajomníčka a nominantka Žitňanskej (Híd). A znova sa tam prezentovala zneužívaním štátnych prostriedkov. Kolíková ako štátna tajomníčka v roku 2017 zneužívala štátnych zamestnancov rezortu justície! Do roboty chodila okolo obeda a dieťa jej po meste musela kočíkovať sekretárka platená za štátne peniaze! Štátna sekretárka je platená štátom a má plniť štátom zadané úlohy v štátnej správe. A Kolíkovú štátnu sekretárku v pracovnom čase zneužívala ako jej slúžku na kočíkovanie jej dieťaťa!!!

Kolíkovci cez vplyv Kolíkovej ako členky vlády na korupčných umelo predražených zmluvách dostávajú od štátnej RTVS vyše milión € štátnych peňazí ročne. Ďalšie statisíce € štátnych peňazí dostávajú za korupčné predražené zmluvy so štátnym divadlom Nová scéna. Kolíkovci dodávajú predražený tovar pre RTVS (aj o 50 % v porovnaní s obvyklými cenami) a na tom sa nehanebne korupčne obohacujú aj o sumy 1 – 1,5 milióna € ročne. Kolíková to nazvala „úspechmi v podnikaní“. Normálny človek by to ale nazval korupciou a zlodejstvom. Aké sú to „úspechy v podnikaní“, keď Kolíková cez svoj vplyv klientelisticky, korupčne vybavuje so štátnymi inštitúciami (RTVS, Divadlo Nová scéna) pre firmu Kolíkovcov umelo predražené korupčné zmluvy? Toto sú korupčné, kriminálne praktiky a nie „úspechy“ v podnikaní!

Kolíkovci cez ich firmy okrádajú vlastníkov bytov. Falšovali podpisy a zmluvy, falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur.

Kolíkovej pozícia je absolútne neudržateľná! Je šialené, že potom všetkom čo napáchala, je ešte stále vo funkcii ministerky spravodlivosti! Je desivé na aké morálne dno stiahla Slovenskú republiku tá Matovičova („Hegerova“) vláda!

(Foto: YouTube)

My občania SR sme zo Slovenska vždy chceli mať demokratický, civilizovaný štát. Ale to na aké morálne dno stiahla Slovenskú republiku tá Matovičova („Hegerova“) vláda je až desivé!!!

My, občania SR, ktorí si Slovensko vážime a ctíme, tak my všetci musíme byť zdesení, z toho ako Matovičova („Hegerova“) vláda ničí demokratické, morálne hodnoty našej Slovenskej republiky. To čo predvádza Matovičova („Hegerova“) vláda už nemá nič spoločné s civilizovaným správaním v demokratickej republike!!!

Ja sa pýtam, ako je vôbec možné, že Kolíková je ešte stále vo funkcii ministerky spravodlivosti, po všetkej tej korupcii, zlodejstvách, podvodoch, zločinoch a zlyhaniach Kolíkovej, ktoré o nej vyplávali na povrch???

Je šialené a desivé, že tá Matovičova („Hegerova“) vláda stále Kolíkovú drží vo funkcii ministerky spravodlivosti!!!

Je to choré, perverzné! Je to hnus! Je to hanba!

Ja sa desím toho na aké morálne dno padla Slovenská republika pod „vedením“ tej Matovičovej („Hegerovej“) vlády!

Je to absolútna katastrofa!!!

Čo toto má znamenať!!! To čo spravili tí šialenci z Matovičovej („Hegerovej“) vlády s našou Slovenskou republikou!!! Je desivé ako tí šialenci hanobia demokraciu, morálku a civilizované správanie v našej Slovenskej republike!!!

To sa tých 95 koaličných poslancov Matovičovej koalície „necíti“ alebo čo??? To oni sú ochotní akceptovať na poste ministerky spravodlivosti, niekoho ako je Kolíková, po všetkej tej korupcii, zlodejstvách, podvodoch, zločinoch a zlyhaniach Kolíkovej, ktoré o nej vyplávali na povrch??? Je to skupina 95 osôb, a to oni sú všetci tak absolútne šialení a perverzní, že budú po tom všetkom, tú Kolíkovú naďalej akceptovať ako ministerku spravodlivosti??? To absolútne žiadna z tých 95 osôb, tvoriacich Matovičovu koalíciu v parlamente, nemá v sebe ani len štipku osobnej integrity a morálnych hodnôt???

Čo toto je za skupinu 95 ľudí, keď sú ochotní a schopní toto akceptovať???

Čo toto sú za indivíduá???

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544338x
Priemerná čítanosť článkov: 3467x

Autor blogu

Kategórie