Založ si blog

Kolíková nástojčivo vyháňala Krajčího z vlády. A výsledok? Krajčí skončil ako minister zdravotníctva

Kolíková bola jednou z tých osôb z tej ich vlády, ktoré najrazantnejšie a najnástojčivejšie v marci požadovali bezpodmienečný, okamžitý odchod Krajčího z vlády. Krajčí ako minister zdravotníctva zlyhal a musel skončiť. A výsledok?Krajčí aj skončil. Kolíková sa vehementne a s plnou vervou hlásila k tomu keď sa požadovala demisia Krajčího, za jeho zlyhania. Ale keď sa požaduje teraz demisia Kolíkovej za jej zlyhania, tak Kolíková zmenila správanie o 180 stupňov a kade chodí, tade vykrikuje, že ona demisiu podať nemieni.

15. marca 2021 Kolíková vyhlásila toto: „Vo vláde s Igorom Matovičom byť neviem“.

Ja sa pýtam čo tam tá Kolíková ešte dnes v tej vláde robí, keď toho 15. marca 2021 vyhlásila, že vo vláde s Igorom Matovičom byť nevie???

Kolíková ako ministerka spravodlivosti zlyhala a musí okamžite skončiť!

Len tak mimochodom, Krajčí ako minister vo výkone funkcie a v riadení rezortu možno zlyhal o niečo viac ako Kolíková, ale Kolíková napáchala už toľko, klientelizmu, korupcie, zlodejstiev a podvodov, že keď sa to všetko sčíta tak nutnosť okamžitého odchodu Kolíkovej z vlády je ešte väčšia ako to bolo v prípade Krajčího!

Kolíková si môže zopakovať akt z pred necelých dvoch mesiacov, z 23.marca 2021, keď už raz „naklusala“ s demisiou k prezidentke.

Takže môj odkaz Kolíkovej znie: „A von z ministerstva spravodlivosti!!! Kolíková, zbaľ sa a vypadni!!! Prac sa odtiaľ a viac sa tam neukazuj!!!“

  • Kolíková už od roku 2006 vyciciava a kradne štátne peniaze pre seba a jej súkromné firmy.
  • V decembri 2006 bola Kolíkoveá doslova vyhodená a vyhnaná z CPP kvôli sposobenej škode veľkého rozsahu vo výške 130 000 € ročne. Po kontrole v decembri 2006 Kolíkovú odtiaľ doslova hnali ako podvodníčku a kriminálničku sposobujúcu štátu škody veľkého rozsahu.
  • Kolíková ako riaditeľka CPP dávala aj extrémne vysoké odmeny v neoprávnenej výške svojím podriadeným a tým spôsobovala ďalšie nezanedbateľné finančné škody štatu. Za čias Kolíkovej v CPP sa cicali štátne peniaze z tejto inštitúcie až obludným spôsobom. Pod vedením Kolíkovej tam doslova „žrali z korýt“ koľko sa do nich vmestilo
  • Kolíková zneužívala štátnych zamestnancov ako sluhov pre jej osobné potreby.
  • Kolíková kradne štátne peniaze zo štátnych inštitúcií RTVS a divadla Nová scéna, cez korupčné, predražené zmluvy.
  • Kolíkovej MK Real podnikala nelegálne a kradla v mnohých pripadoch. Kolíkovej MK Real kradla tiež pri bytoch na viacerých uliciach. Tiež falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur. Ešte aj ten pozemok na ktorej stojí Kolíkovej, MK Real ukradli úplne rovnako ako Kiska.
  • Na povrch vyplával aj pofiderný prenájom budovy ministerstva spravodlivosti, za ktoré ministerstvo platí obchodnému partnerovi Kolíkovej brata.
(Foto: YouTube)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544537x
Priemerná čítanosť článkov: 3468x

Autor blogu

Kategórie