Založ si blog

Kolíková deklasovala Matoviča. Druhýkrát v priebehu dvoch mesiacov

Kolíková po tom všetkom čo napáchala, naďalej zostáva ministerkou spravodlivosti. Týmto len Matovič s Hegerom potvrdili, že sú absolútne nekompetentní a nespôsobilí blázni, psychopati a šialenci, ktorí nedokážu v tej ich vláde ani len odvolať Kolíkovú, po tom všetkom čo napáchala a ktorej torzo poslaneckého klubu Za ľudí disponuje v parlamente už len 10 poslancami. Matovič a Heger sú nekompetentní a nespôsobilí pôsobiť vo vláde, sú to len nejaké dve divné nekompetentné, nespôsobilé indivíduá.

15. marca 2021 Kolíková vyhlásila toto: „Vo vláde s Igorom Matovičom byť neviem„. Tým Kolíková ukázala absolútny odpor k Matovičovi, doslova sa vyjadrila tak ako keby nemohla Matoviča ani cítiť a ani zniesť jeho prítomnosť vo vláde.

V nedeľu 9.mája 2021 Kolíková vyhlásila: „Bolo zrejmé, že Matovič má so mnou problém“.

Až 22 poslancov Matovičovej strany Oľano vyjadrilo hlasovaním výslovnú nespochybniteľnú podporu Kolíkovej. Tým vlastne podporili Kolíkovej výrok z 15. marca 2021, keď Kolíková vyhlásila: „Vo vláde s Igorom Matovičom byť neviem„. A tým títo 22 poslanci Oľano vlastne uprednostnili Kolíkovú pred ich predsedom Matovičom. Je zjavné, že pre tých 22 poslancov Oľano, ktorí výslovne nespochybniteľne hlasovali za podporu Kolíkovej, sú najdôležitejšie „plné korytá“ a istota vysokého poslaneckého príjmu, či už s Matovičom alebo Kolíkovou, to je im jedno, hlavné je pre nich, že môžu „žrať z tých poslaneckých korýt, koľko sa do nich vmestí“.

Takáto háveď sa cez Matovičovu stranu Oľano dostala do NR SR, do najvyššieho zákonodarného zboru Slovenskej republiky.

Je to hanba.

Je to hnus.

Netvrdím, že sa očakávalo, že tých 22 poslancov Oľano bude hlasovať za odvolanie Kolíkovej, ale očakávalo sa, že by sa mohli aspoň zdržať hlasovania alebo nehlasovať.

7.máj 2021. Vysmiata Kolíková zdraviacia sa“ s nepríčetným psychopatom Matovičom pri „oslavovaní“ schválenia programového vyhlásenia vlády. (Foto: YouTube)

Kolíková má zločin asi „zapísaný v DNA“. To čo všetko už napáchala Kolíková, tak to už presahuje všetky medze! Čo si tá Kolíková o sebe myslí, že ona je nejaký „nadčlovek“, ktorý si može páchať zločiny aké sa mu za chce? Čo toto je za človeka táto Kolíková? Bezcharakternosť a farizejstvo Kolíkovej je asi bezhraničné. A toto indivíduum je ministerkou spravodlivosti. Hanba! Hnus!

Kolíková už cicanie a kradnutie štátnych peňazí považuje za jej samozrejmosť a jej stabilný zdroj príjmov! Niekto by mal Kolíkovej pripomenúť, že rozkrádanie štátnych peňazí je trestný čin! Mimochodom viacero ľudí podozrivých z rozkrádania štátnych peňazí momentálne sedí v kolúznej väzbe. A tá kolúzna väzba by mala niekedy v budúcnosti čakať aj na Kolíkovú!

  • Kolíková už od roku 2006 vyciciava a kradne štátne peniaze pre seba a jej súkromné firmy.
  • Kolíková zneužívala štátnych zamestnancov ako sluhov pre jej osobné potreby.
  • Kolíková kradne štátne peniaze zo štátnych inštitúcií RTVS a divadla Nová scéna, cez korupčné, predražené zmluvy.
  • Kolíkovej MK Real podnikala nelegálne a kradla v mnohých pripadoch. Kolíkovej MK Real kradla tiež pri bytoch na viacerých uliciach. Tiež falšovali podpisy a zápisnicu z jednania. Vlastníci dodatočne dohľadali faktúry , tie faktúry boli falošné. Išlo o sumy v státisícoch eur. Ešte aj ten pozemok na ktorej stojí Kolíkovej, MK Real ukradli úplne rovnako ako Kiska.
  • Na povrch vyplával aj pofiderný prenájom budovy pre ministerstvo spravodlivosti, za ktorý kasíruje peniaze od štátu obchodný partner Kolíkovej brata.

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544693x
Priemerná čítanosť článkov: 3469x

Autor blogu

Kategórie