Založ si blog

Niektorí občania rómskej národnosti dostanú do leta aj vyše 3300 € od štátu. Túto možnosť budú mať aj niektorí občania slovenskej národnosti, ak teda splnia dané podmienky

Ide o ten príspevok pre rodiny v hmotnej núdzi, ktoré dostanú na dieťa 333 eur.

Rodiny v hmotnej núdzi na Slovensku sú hlavne rodiny občanov rómskej národnosti, ale samozrejme nájdu sa aj rodiny občanov slovenskej národnosti, ktoré sú v hmotnej núdzi.

Viac ako 3300 € dostanú také rodiny v hmotnej núdzi, ktoré majú aspoň 10 detí.

Pre príklad uvediem pár čísel:

Napríklad:

Rodina v hmotnej núdzi so 7 deťmi dostane príspevok (7 x 333 €) = 2 331 €.

Rodina v hmotnej núdzi s 10 deťmi dostane príspevok (10 x 333 €) = 3 330 €.

Rodina v hmotnej núdzi s 15 deťmi dostane príspevok (15 x 333 €) = 4 995 €.

Samozrejme, že je to nespravodlivé k tvrdo pracujúcim ľuďom, ktorý nedostanú nič z tých príspevkov.

Ale je to váš problém milí občania SR. Väčšina z vás ste si zvolili dobrovoľne tú Matovičovu vládu tak teraz trpte a vypite si kalich horkosť až do dna, keď ste boli takí sprostí a toto ste navolili!

Ešte dodám, že hanbite sa za to čo ste si zvolili! To väčšina z vás občanov im dala tú väčšinu (dokonca ústavnú!) v parlamente. A tá Matovičova koalícia si teraz robí, to čo si robí.

Čo sa týka občanov rómskej národnosti, ktorí dostanú aj vyše 3 300 €. Tým sa proste nejak tak poštastilo, že tá Matovičova koalícia to selektívne dala hlavne práve im. Či už si Matovičova vláda chcela takto uplatiť svojich voličov rómskej národnosti to teraz rozoberať nechcem, ale každopádne občania rómskej národnosti ich k tomu nenútili, aby boli selektívne práve oni Matovičovou vládou napasovaní do toho príspevku. Matovičova vláda napasovala ten príspevok hlavne pre občanov rómskej národnosti a tí nemajú dôvod odmietnuť tú platbu tých príspevkov.

Už také šťastie s tou Matovičovou koalíciou nemali dôchodcovia, ktorým bol Matovičovou vládou doslova ukradnutý 13. dôchodok, pracujúci za nízke mzdy, ktorým bolo Matovičovou vládou ukradnuté zvýšenie minimálnej mzdy a deti pracujúcich, ktorým boli ukradnuté teplé obedy v školských jedálňach a tak ďalej.

To vy čo ste ich volili, ste boli takí sprostí a navolili ste si Matovičovu koalíciu, ktorá ukradla dôchodcom dôchodky, pracujúcim časť mzdy, deťom pracujúcich teplé obedy.

Mali ste si voliť takých čo nebudú škodiť dôchodcom, deťom pracujúcich a pracujúcim a nemali by ste tieto problémy.

Hanbite sa vy všetci čo ste ich volili a postavte sa trebárs pred zrkadlo a trebárs si dajte facku.

Občania SR, zapamätajte si túto starú múdrosť: „Za sprostosť sa platí!!!“ Vždy to tak bolo, je to tak a vždy to tak bude! Ešte raz vám to zopakujem milí občania SR: „Za sprostosť sa platí!!!“

A v tomto prípade s tou vašou voľbou Matovičovej koalície, sa za tú sprostosť bude platiť možno až do marca 2024. A žiaľ za vašu sprostosť budeme platiť aj my čo sme ich nevolili.

Čo ste vlastne od tých šialencov, bláznov a psychopatov z Matovičovej koalície očakávali?

Čo už len očakávať od takej hávede z tej Matovičovej koalície???

Tá háveď z Matovičovej koalície okradla dôchodcov, pracujúcich a deti pracujúcich!!!

Hanbite sa, vy všetci čo ste ich volili!!!

(Foto: YouTube)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544527x
Priemerná čítanosť článkov: 3468x

Autor blogu

Kategórie