Založ si blog

Štátne financie sa dávajú tam, kde rozhodne extrémne narušený psychopat Matovič a nie tam kde by bolo treba! Tí šialenci z Matovičovej koalície nechávajú už vyše roka riadiť štát, niekoho kto by mal byť izolovaný a preliečovaný na psychiatri na oddelení pre osoby s extrémne ťažkými psychiatrickými diagnózami!!!

Je to choré čo sa deje na Slovensku od marca 2020. Ide o perverzitu a šialenstvo toho najhrubšieho zrna. Pomery v štáte sú zvrátené, zvrhlé, choré, šialené…

Štát už vyše roka riadi extrémne narušený psychopat Matovič, ktorý by mal byť izolovaný a preliečovaný na psychiatri na oddelení pre osoby s extrémne ťažkými psychiatrickými diagnózami!!!

Takto Slovensko skôr či neskôr skolabuje!!! Extrémne narušený psychopat Matovič zo šialencami z jeho koalície len za rok navýšili štátny dlh o vyše 10 miliárd € ( v prepočte o vyše 300 miliárd bývalých slovenských korún)!

Ak to bude takto ďalej pokračovať až do marca 2024, tak náš štát, naša Slovenská republika, naše Slovensko, do niekoľkých rokov skolabuje a bude finančne zničené!!!

Štátne financie sa dávajú tam, kde rozhodne extrémne narušený psychopat Matovič a nie kde by bolo treba! Tí šialenci nechávajú už vyše roka riadiť štát, niekoho kto by mal byť izolovaný a preliečovaný na psychiatri na oddelení pre osoby s extrémne ťažkými psychiatrickými diagnózami!!!

Ako príklad uvediem tie nezmyselné celoplošné testovania, ktoré stáli už vyše miliardy € a o ktorých rozhodol ten extrémne narušený psychopat Matovič s podporou tých šialencov z jeho koalície! Skôr či neskôr príde deň, keď bude preverená každá jedna platba so štátneho rozpočtu súvisiaca s tými nezmyselnými celoplošnými testovaniami a za spáchané škody (vyše 1 miliarda €!) bude musieť byť spravodlivým súdom vyvodená trestnoprávna zodpovednosť!

Takéto šialené rozhodnutia robí ten extrémne narušený psychopat Matovič takmer každý týždeň.

Občania SR, náš štát, naša Slovenská republika, naše Slovensko takto do niekoľkých rokov môže skolabovať a byť finančne zničené len kvôli tomu, že riadenie štátu bolo prenechané niekomu kto by mal byť izolovaný a preliečovaný na psychiatri na oddelení pre osoby s extrémne ťažkými psychiatrickými diagnózami a jeho poskokom!!!

Posledná šanca na záchranu nášho štátu, našej Slovenskej republiky, nášho Slovenska je tohtoročné referendum o predčasných voľbách.

Ak referendum o predčasných voľbách nebude úspešné tak tí šialenci z Matovičovej koalície nám budú vládnuť až do marca 2024 a do marca 2024 našu Slovenskú republiku privedú ku kolapsu a kompletne ju finančne zničia!

My, čo sme proti tým šialencom z Matovičovej koalície, ich skúsime vyhnať z vlády už tento rok a to referendom o predčasných voľbách.

Ak sa nám to cez referendum nepodarí, tak žiaľ budeme musieť trpieť pod vládou tých šialencov z Matovičovej koalície až do marca 2024.

Skôr či neskôr si spravodlivý súd nájde všetkých týchto psychopatov a šialencov z Matovičovej koalície, ktorí od marca 2020 ničia Slovenskú republiku a vedú ju ku kolapsu a katastrofe!

(Foto: YouTube)
(Foto: YouTube)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa desiatky kráv napili kontaminovanej vody.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544121x
Priemerná čítanosť článkov: 3466x

Autor blogu

Kategórie