Založ si blog

Matovič primitívne klame, keď tvrdí, že on a jeho sekta Oľano je jediná alternatíva k predošlej vláde

Typický argument Matoviča je, že keď nebude vládu riadiť on a jeho sekta Oľano, tak potom sa vrátia strany predošlej koalície.

Samozrejme, že to je prachsprosté, primitívne klamstvo pre jednoduchých, inteligenčne zaostalých voličov Matovičovej sekty Oľano. A tí mu to v ich primitívnosti „žerú aj s navíjakom“. Žiaľ mnohí ľudia na Slovensku sú hlúpi a tak dnes vládu SR riadi Matovič s jeho divnou sektou Oľano. Je to hanba a normálnemu človeku sa nad tým pozastavuje rozum, keď si len predstaví, že niekto ako Matovič s jeho sektou Oľano riadia vládu SR.

Tých stredoravicových strán je tam oveľa viac. Na stredopravicovom spektre politických strán na Slovensku to nie je len o Matovičovej sekte Oľano. Stredopravicovou alternatívou k Matovičovej sekte Oľano sú napríklad aj tieto štyri strany, ktoré sa po voľbách v marci 2020 stali mimoparlamentnými stranami:

  • Progresívne Slovensko
  • Spolu
  • KDH
  • DS

Ja nechcem nikoho nútiť voliť tieto 4 strany, chcem len poukázať ako Matovič a členovia jeho sekty Oľano prachsprosto, primitívne klamú, keď tvrdia, že tá ich obskúrna sekta Oľano je jedinou alternatívou k vláde strán predošlej koalície.

Matovič stavil na primitívnosť, psychopatizmus a vulgárnosť a mnohí jednoduchí, obmedzení občania SR mu to „žerú aj s navíjakom “ a slepo ho volia a podporujú. Je to hanba a výsledkom je to, že obskúrna sekta Oľano na čele s Matovičom od marca 2020 riadi vládu SR.

Tá škrvna spôsobená psychopatom Matovičom nebude už z histórie Slovenskej republiky nikdy zmazaná! Bude už navždy hanbou Slovenskej republiky, že od marca 2020 (od 1.apríla 2021 cez jeho bieleho koňa Hegera) riadil vládu SR psychopat a zločinec Matovič.

(Foto: YouTube)

Otázka je či táto hanba bude trvať až do marca 2024, alebo bude ukončená tento rok referendom o predčasných voľbách.

Pokiaľ ide o referendum tak Čaputová sa tento týždeň obrátila ohľadne referenda na ústavný súd. Ten musí rozhodnúť do 60 dní a potom Čaputová do 60 dní musí vyhlásiť referendum, teda referendum o predčasných by sa malo uskutočniť najneskôr do 10. septembra 2021. Čiže najneskôr do 10. septembra 2021 budeme mať možnosť, my občania SR, úspešným referendom o predčasných voľbách, ukončiť túto obrovskú hanbu, toto Matovičovo psychopatizovanie riadenia štátu, toto Matovičovo primitivizovanie fungovania vlády SR.

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky a zločiny patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej firmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • daňové podvody pri dovoze tlačiarenského stroja
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom
  • plagiátorské podvody pri diplomovej práci

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa desiatky kráv napili kontaminovanej vody.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01, aktualizované: 18:19

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544245x
Priemerná čítanosť článkov: 3467x

Autor blogu

Kategórie