Založ si blog

Tá škrvna spôsobená psychopatom Matovičom nebude už z histórie Slovenskej republiky nikdy zmazaná! Bude už navždy hanbou Slovenskej republiky, že od marca 2020 (od 1.apríla 2021 cez jeho bieleho koňa Hegera) riadil vládu SR psychopat a zločinec Matovič

Je to obrovská hanba a všetci občania SR sa už navždy budú musieť hanbiť za to, že od marca 2020 vládol na Slovensku tento psychopat, kriminálnik Matovič. Je to hanba a zostane to navždy zapísané v dejinách Slovenskej republiky a všetci občania SR za za toto obdobie budú musieť v budúcnosti navždy hanbiť.

Na otázku koho teda mali voliť namiesto Matoviča, tí čo chceli voliť stredo-pravicové alebo pravicovo-liberalne strany, tak nech sa páči, na výber ste mali napríklad tieto štyri strany, ktoré sa po voľbách v marci 2020 stali mimoparlamentnými stranami:

  • Progresívne Slovensko
  • Spolu
  • KDH
  • DS

Prípadná stredo-pravicovo-liberálna koalícia: PS-Spolu-KDH-DS, by bola 1000-krát lepšou variantou ako tá znôžka psychopatov, kriminálnikov, šialencov, hlupákov, ktorí sa združili v tej súčasnej Matovičovej koalícii okolo psychopata, kriminálnika Matoviča!

(Foto: YouTube)

Otázka je či táto hanba bude trvať až do marca 2024, alebo bude ukončená tento rok referendom o predčasných voľbách.

Pokiaľ ide o referendum tak Čaputová sa tento týždeň obrátila ohľadne referenda na ústavný súd. Ten musí rozhodnúť do 60 dní a potom Čaputová do 60 dní musí vyhlásiť referendum, teda referendum o predčasných by sa malo uskutočniť najneskôr do 10. septembra 2021. Čiže najneskôr do 10. septembra 2021 budeme mať možnosť, my občania SR, úspešným referendom o predčasných voľbách, ukončiť túto obrovskú hanbu, toto Matovičovo psychopatizovanie riadenia štátu, toto Matovičovo primitivizovanie fungovania vlády SR.

Matovič je závažne narušený psychopat a mal by sa ísť liečiť na nejakú špecializovanú psychiatrickú kliniku pre osoby zo závažnými psychopatickými poruchami osobnosti.

Nepríčetný psychopat Matovič by v žiadnom prípade nemal zastávať žiadnu funkciu vo vláde alebo na ministerstvách. Je absolútnym nezmyslom a šialenstvom aby osoba ako Matovič, ktorá je závažne psychopaticky narušená, zastávala akúkoľvek riadiaciu funkciu v štáte!

Medzi najhoršie Matovičove mafiánske praktiky a zločiny patria:

  • zneužitie zamestnanca ako bieleho koňa pri fiktívnom predaji Matovičovej firmy
  • daňové podvody s DPH
  • daňové podvody s falošne „najazdenými“ kilometrami
  • daňové podvody pri dovoze tlačiarenského stroja
  • tunelovanie majetku po Jozefovi Majskom
  • plagiátorské podvody pri diplomovej práci

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01, aktualizované: 18:19

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544327x
Priemerná čítanosť článkov: 3467x

Autor blogu

Kategórie