Založ si blog

Matovič chcel zavraždiť opozičného poslanca! Chcel ho postaviť k múru a zastreliť!

„Postaviť k múru a zastreliť!“ To sú Matovičove slová z 19. októbra 2020, ktorými nespochybniteľne vyjadril, že chcel zavraždiť opozičného poslanca!

Dôkaz toho, že Matovič chcel zavraždiť opozičného poslanca nájdete tu:

Toto je jasný, nespochybniteľný dôkaz, že Matovič chcel zavraždiť opozičného poslanca spojeného s predošlou vládou. (Foto: Facebook)

Takto sa Matovič tešil zo zadržania bývalého policajného generálava bývalého policajného prezidenta, ktorý bol nominantom súčasnej opozičnej poslankyne a bývalej ministerky vnútra predošlej vlády. (Foto: Facebook)

Žiaľ, bývalý generál polície za zvláštnych okolností zomrel 30. decembra 2020 vo väzbe v Prešove.

Matovič sa 19.októbra 2020 vyhrážal zavraždením opozičnému poslancovi.

Za 41 dní, 30. decembra 2020, vo väzbe v Prešove prišiel za zvláštnych okolností o život bývalý generál polície a bývalý policajný prezident, ktorý bol nominantom súčasnej opozičnej poslankyne a bývalej ministerky vnútra predošlej vlády.

(Foto: YouTube)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544720x
Priemerná čítanosť článkov: 3470x

Autor blogu

Kategórie