Založ si blog

Teraz je na rade Pročko! Pročko by sa mal takisto ako Herák vzdať mandátu poslanca!

Farizej Pročko ohľadne Heráka v posledných týždňoch mlčí ako „voš pod chrastou“ a farizejsky dúfa, že sa mu prepečie všetko čo napáchal a nikto ho nebude vyzývať na vzdanie sa mandátu poslanca za jeho úchylné činy.

Pročko v minulosti mnohokrát vyhlasoval, že sa zúčastňoval na niektorých Herákových táboroch.

Okolo Pročka to strašne „smrdí“ a obozretnosť ohľadne Pročka je na mieste, keďže Pročko v minulosti napáchal množstvo ohavných, perverzných, úchylných činov ako bolo napríklad to, že behal holý po plnom námestí, kde bolo aj množstvo detí. Pri tomto ohavnom, perverznom čine bol Pročko aj políciou prichytený, zadržaný a policajtmi odvedený. Existujú o tom aj obrazové dôkazy.

(Foto: YouTube)

Okolo Pročka a jeho perverzných, ohavných, úchylných činov to strašne až neznesiteľne „smrdí“!

(Foto: YouTube)

Vzhľadom na Pročkovu minulosť plnú perverzností, ohavností a úchylností, za ktoré bol aj zadržaný políciou, je tu obrovské podozrenie, že Pročko sa nejakých perverzností, ohavností a úchylností mohol dopúšťať aj na Herákových táboroch. Pročko v minulosti mnohokrát vyhlasoval, že sa zúčastňoval na niektorých Herákových táboroch.

Je hanbou, že niekto ako Pročko je poslancom NR SR, s jeho minulosťou, plnou perverzností, ohavností a úchylnosti.

Okolo Pročko to strašne „smrdí“, až neznesiteľne „smrdí“.

Vzhľadom k ohavným, perverzným, uchylným činom ktoré Pročko napáchal, týmto vyzývam Pročka, aby sa vzdal mandátu poslanca NR SR!

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.

aš-Šabáb

Teroristi využívajú pandemickú krízu, tvrdí Europol

22.06.2021 18:17

Európsky policajný úrad to uviedol vo výročnej správe o terorizme v Európskej únii.

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa kravy napili kontaminovanej vody. V cisterne predtým viezli močovinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544716x
Priemerná čítanosť článkov: 3470x

Autor blogu

Kategórie