Založ si blog

Dôkazy o Pročkovej vine sú nespochybniteľné! Pročko by mal byť takisto ako Herák vyzvaný na vzdanie sa mandátu poslanca NR SR!

Devianti sú nebezpečné živly. A pokiaľ sa nejakí devianti dostanú ako poslanci do tak významnej inštitúcie v SR ako je NR SR, tak každý normálny človek by mal týchto deviantov vyzvať na vzdanie sa mandátu poslanca. Devianti nemajú čo hľadať v NR SR!

Ak majú súčasní koaliční poslanci v sebe aspoň trochu charakteru, morálnych hodnôt a osobnej integrity, tak by mali Pročka okamžite vyzvať, aby sa vzdal mandátu poslanca NR SR!

Pročko preukázal svoju deviáciu mnohokrát. Rukolapným, nezvratným dôkazom o Pročkovej deviácii sú dôkazy v podobe fotografií a videí toho ako Pročko behal holý po plnom námestí, kde bolo aj veľa detí.

Som šokovaný, že niekomu ako Pročko bolo dovolené zúčastňovať sa akýchkoľvek aktivít s deťmi. Som šokovaný aj z rodičov detí, ktorí boli ochotní poslať svoje deti bez dozoru tam, kde bol niekto Pročko.

Pročko páchal deviantné perverznosti, úchylnosti a ohavnosti podobne ako Herák! Dôkazy o Pročkovej vine sú nespochybniteľné! Pročko bol políciou prichytený pri jednom z jeho deviantných, úchylných, perverzných, ohavných činov! A existujú o tom rukolapné, nezvratné dôkazy v podobe fotografií a videí!

Pročko v minulosti mnohokrát vyhlasoval, že sa zúčastňoval na niektorých Herákových táboroch. Vzhľadom na Pročkovu minulosť plnú perverzností, ohavností a úchylností, za ktoré bol aj zadržaný políciou, je tu obrovské podozrenie, že Pročko sa nejakých perverzností, ohavností a úchylností mohol dopúšťať aj na Herákových táboroch. 

Prečo farizejskí poslanci súčasnej koalície nevyzvali aj Pročka na vzdanie sa poslaneckého mandátu tak ako Heráka?

Behať holý po plnom námestí ako to predviedol Pročko, je ťažká forma deviácie, perverzity, ohavnosti, úchylnosti a extrémnej poruchy osobnosti.

Také deviantné živly ako Pročko nemajú čo hľadať v NR SR, lebo svojou prítomnosťou v NR SR, znevažujú túto významnú inštitúciu!

Týmto Pročka znovu vyzývam, aby sa vzdal mandátu poslanca NR SR!

Dôkazy o Pročkovej vine sú nespochybniteľné! Pročko bol políciou prichytený pri jednom z jeho deviantných, úchylných, perverzných, ohavných činov! A existujú o tom rukolapné, nezvratné dôkazy v podobe fotografií a videí! (Foto: YouTube)
Pročko sa na verejnosti mnohokrát prezentoval deviantným, úchylným, perverzným správaním. (Foto: YouTube)

Matovičova mafia! L. Makó dostal od Matovičovej koalície 9,5 milióna € zo štátneho rozpočtu!

22.06.2021

L. Makó je jedným z najhorších kriminálnikov a mafiánov, ktorý sa kedy objavili na Slovensku! L. Makó sa dlhodobo stretáva a spolupracuje s I. Matovičom. L. Makó sa priznal a boli mu už nevyvrátiteľné dokázané nehorázne zločinecké mafiánske aktivity hraničiace s absolútnou mafiánskou brutalitou! Pri brutálnych mafiánskych činoch, ktoré sú Makóovi dokazané a ku [...]

Oľano mafiánsky kradne na MOM-kách! Mafiáni z Oľano sa dostali do riadiacich štruktúr štátu

21.06.2021

Štatny tajomník na ministerstve zdravotníctva K. Száz (Oľano) sa na MOM-kách (mobilné odberné miesta pre celoplošné testovania) mafiánsky obohatil o vyše 600-tisíc €! Podobne mafiánsky sa na MOM-kách obohatili desiatky, možno aj stovky ďalších osôb napojených na Oľano! Mafiánske uskupenie Oľano vymyslelo mafiánsky podvod za stovky miliónov € s tými ich [...]

Porovnanie Pročka s M.Čepčekom. Papalášska, „celebritná“ protekcia pre Pročka! Mafiánske uskupenie Oľano predvádza ohavné farizejstvo obludných rozmerov!

21.06.2021

M.Čepček je poslanec parlamentu z Oľano. Predstavitelia toho mafiánskeho uskupenia Oľano ho podmienečne vylučili a to len za to, že si „dovolil“ hlasovať podľa svojho svedomia v hodnotových otázkach. M. Čepček svojím hlasovaním nespáchal nič zlé. To isté obludne farizejské Oľano, ktoré podmienečne vylučilo M. Čepčeka, protežuje Pročka, ktorý je okrem [...]

kravy

Na lúkach v obci Bolešov uhynuli desiatky kráv

22.06.2021 17:15

Stalo sa tak po tom, ako sa desiatky kráv napili kontaminovanej vody.

kolóny, bratislava

Japonci by to zvládli za víkend. Kremský si pre kolóny pred Bratislavou volá šéfa NDS

22.06.2021 15:46, aktualizované: 17:34

Juraj Tlapa pred výbor predstúpi pre situáciu na diaľnici D2 medzi Stupavou a hlavným mestom.

Španielsko, Katalánsko, milosť, separatisti, udelenie

Katalánski lídri dostali milosť, španielska opozícia to chce zvrátiť

22.06.2021 15:28

Španielska vláda udelila milosť deviatim katalánskym separatistom, ktorí si odpykávajú tresty za prípravu nezákonného referenda o nezávislosti.

Petra Vlhová, Zuzana Čaputová, veľky glóbus,

Daňo neuspel. Podnet na Čaputovú pre dres od Vlhovej výbor zamietol

22.06.2021 15:01, aktualizované: 18:19

Neúspešný kandidát na prezidenta tvrdil, že prezidentka 22. marca a 30. marca propagovala súkromné spoločnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 157
Celková čítanosť: 544223x
Priemerná čítanosť článkov: 3466x

Autor blogu

Kategórie